Hurkacz – Draper typy i kursy bukmacherskie (26.04.2024)

Przed Hubertem Hurkaczem pierwszy mecz w turnieju na kortach ziemnych w Madrycie. Polak przystąpi do drabinki w drugiej rundzie rozstawiony z numerem ósmym. Zobacz Hurkacz – Draper typy przed pojedynkiem o awans do trzeciej rundy w Hiszpanii.

Hubert Hurkacz – Jack Draper typy bukmacherskie (ATP Madryt 2024)

W poprzednim tygodniu Hubert Hurkacz odpoczywał po intensywnym okresie startów. Kolejnym tenisowym przystankiem Polaka jest prestiżowa impreza na kortach ziemnych w Madrycie. W pierwszej rundzie miał wolny los, a w drugiej rundzie zagra w piątek z Jackiem Draperem z Wielkiej Brytanii.

Hurkacz - Draper typy
Icon Sport

Jack Draper rozegrał już jeden mecz w stolicy Hiszpanii, a jego przeciwnikiem był Thanasi Kokkinakis. Brytyjczyk zwyciężył z kwalifikantem w trzech setach. W piątek rzuci wyzwanie Hubertowi Hurkaczowi, który ma już w tym sezonie na koncie turniejowe zwycięstwo na kortach ziemnych. Cieszył się z niego w portugalskim Estoril.

23-letni Brytyjczyk jest notowany na 43. miejscu w rankingu ATP. Jak dotąd triumfował wyłącznie w imprezach tenisowych rangi Challenger i za każdym razem dokonywał tego na zadaszonych kortach twardych. W wielkim szlemie najlepszym osiągnięciem Jacka Drapera jest czwarta runda zeszłorocznego US Open. W Roland Garros na kortach ziemnych jeszcze nie wygrał meczu w turnieju głównym.

Tenisiści zagrali już ze sobą w kwietniu i w Monte Carlo zwyciężył Hubert Hurkacz. Potrzebował do wyeliminowania przeciwnika trzech setów. W sumie zawodnicy spotkali się na korcie już cztery razy. Bilans rywalizacji to trzy zwycięstwa Polaka i jedno zawodnika z Wielkiej Brytanii. Nasz typ Hurkacz – Draper to zwycięstwo rozstawionego Polaka. Spodziewamy się, że tenisiści będą z powodzeniem bronić własnego podania i rozegrają powyżej 22.5 gema w meczu.

Hurkacz – Draper kursy bukmacherskie

Zgodnie z notowaniami bukmacherskimi, Polak będzie faworytem nadchodzącego meczu, choć daleku mu do roli pewniaka do awansu. Zanosi się na wyrównaną rywalizację. Zwycięstwo Huberta Hurkacza można obstawiać po kursie 1,67. Z kolei wygraną Jacka Drapera po kursie 2,22. Rozegranie powyżej 22.5 gema w meczu mozna zagrać po kursie 1,61.

Kiedy gra Hurkacz z Draperem? O której godzinie?

Hubert Hurkacz przystąpi do rywalizacji w Madrycie w piątek. Mecz rozpocznie się jako trzeci od godziny 11 w Stadium 3. Tenisiści są spodziewani na korcie około godziny 15:00.

Gdzie oglądać Hurkacz – Draper? Transmisja na żywo

Mecz Huberta Hurkacza z Jackiem Draperem w turnieju ATP Madryt 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w kanale Polsat Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ