Hurkacz – Gerasimov typy, transmisja, o której grają?

Hubert Hurkacz jest naszą największą, obok Igi Świątek, nadzieją w Australian Open. W pierwszym meczu w Melbourne zagra z Egorem Gerasimovem.

Hurkacz – Gierasimow typy za darmo (17.01.2022)

Przyjrzyj się naszym prognozom, przeczytaj analizy i zapowiedź meczu.

Hurkacz - Gerasimov typy

Hubi pewnie po swoje?

Hubert Hurkacz jak na razie nie ma miłych wspomnień z Australian Open. W zeszłym roku odpadł już w 1. rundzie, a dwa lata temu pożegnał się w Melbourne w drugiej rundzie. Czas jednak odmienić złą kartę. Zwłaszcza, że Hubi przegrał swoje 4 z 6 ostatnich meczy w Australian Open. Jest jednak zdecydowanym faworytem przeciwko Jegorowi Gierasimowowi. I liczymy, że obędzie się bez przykrej niespodzianki.

Stawiamy na Hurkacz – Gerasimov typy na wygraną 3:0 Polaka i na to, że w meczu zobaczymy mniej, niż 32.5 gema. Sugerujemy się chociażby bezpośrednią rywalizacją obu tenisistów. Do tej pory Hubert Hurkacz i Egor Gerasimov grali ze sobą dwa razy. Dwukrotnie lepszy był Polak. W sierpniu ubiegłego roku gładko 3:0 pokonał Białorusina na US Open, a w 2018 roku na tym samym turnieju, w półfinale kwalifikacji wygrał 2:0.

Warto odnotować, że Białorusin rozegrał już w tym sezonie osiem spotkań, z których wygrał sześć. Przegrał 0:3 i 1:2 z tenisistami, plasującymi się w trzeciej i siódmej dziesiątce rankingu, a więc zdecydowanie niżej od Hurkacza. Sam Jegor Gierasimow zajmuje w światowym rankingu 106. lokatę i na papierze nie powinien stworzyć realnego zagrożenia dla Hurkacza. Hubert ma za sobą w tym sezonie cztery spotkania. Wygrywał podczas ATP Cup z Metrevelim, Schwartzmanem, a przegrał 1:2 z Bautistą Agutem po dość dramatycznym meczu. Skrót znajdziesz poniżej.

Polak prezentuje na początku sezonu dobrą formę i liczymy także na dobry występ w Australian Open. Nie napiszemy, że najlepszy w karierze, bowiem do przebicia jest 2. runda, a to zdecydowanie za mało, byśmy byli usatysfakcjonowani.

O której Hurkacz – Gerasimov? Kiedy początek? 17.01.2022

Hubert Hurkacz i Egor Gerasimov pojawią się na korcie tuż po zakończeniu meczu Djere – Shapovalov. To spotkanie rozpocznie się 17 stycznia 2022 roku, o godzinie 1:00 w nocy. Zatem “Hubiego” powinniśmy zobaczyć na korcie około godziny 3:00 w nocy czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Gerasimov? Transmisja

Z Hurkacz – Gerasimov transmisja zostanie przeprowadzona przez Eurosport 1. Dodatkowo stream online będzie dostępny w STS i Betclic, gdzie również możesz wykorzystać zaprezentowane przez nas na mecz Hurkacz – Gerasimov typy bukmacherskie.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Zdecydowanie Hurkacz.

  • Jaki jest bilans bezpośrednich meczy?

Grali ze sobą dwa razy i dwukrotnie górą był Polak.