Świątek – Ferro typy. O której godzinie mecz US Open?

Świątek – Ferro typy. O której godzinie mecz US Open?

Iga Świątek po dwóch porażkach z rzędu, wreszcie wygrała. Polka pewnie, w dwóch setach pokonała Jamie Loeb. W swoim drugim meczu na US Open, nasza tenisitka zagra z Fioną Ferro. Sprawdź przed meczem Świątek – Ferro typy bukmacherskie.

Przewidywania na mecz US Open: Iga Świątek – Fiona Ferro

Jeśli zastanawiasz się kiedy mecz Iga Świątek – Fiona Ferro, to już odpowiadamy: 2 września 2021 roku. Poniżej znajdziesz nasze prognozy, ale zanim wyślesz zakłady, upewnij się, że kursy bukmacherskie nie uległy zmianie.

Iga Świątek wygra z Fioną Ferro

Przed naszą tenisistką drugi pojedynek na tegorocznym US Open. W poprzednim meczu Polka przerwała serię dwóch porażek z rzędu. Teraz znów, podobnie, jak w rywalizacji przeciwko Jamie Loeb, nasza tenisistka jest zdecydowaną faworytką bukmacherów. Zresztą Panie już ze sobą grały w tym roku. Miało to miejsce podczas Australian Open, kiedy Polka odprawiła Francuzkę 2:0. W tym roku Iga zaprezentowała się w 19 meczach na twardych kortach, z czego wygrała 13. Aż tak dobrej statystyki nie ma Fiona Ferro. Francuzka wygrała 7 i przegrała 7 meczów na twardych nawierzchniach. Reasumując, stawiamy na wygraną Igi Świątek w drugiej rundzie US Open.

Polka wygra 2:0

Liczymy na szybką wygraną Igi, która pozwoli jej zaoszczędzić sporo sił na kluczowe momenty US Open. A niewątpliwie, taki jest cel polskiej tenisistki. Stawiamy na Świątek – Ferro typy, że Iga wygra 2:0 w nieco ponad godzinę. Tego byśmy sobie i Wam życzyli. Iga w swoich ostatnich 5 wygranych meczach potrzebowała za każdym razem tylko dwóch setów. Dlaczego więc historia nie miałaby zatoczyć koła?

Powyżej 18.5 gema w meczu

W meczu pierwszej rundy US Open, Iga potrzebowała dwóch setów, a mecz trwał łącznie 19 gemów. Także poprzedni mecz Igi z Fioną na Australian Open trwał 19 gemów. Patrząc na wynik pierwszej rundy w wykonaniu Fiony Ferro (który dokładniej opiszemy za moment), wydaje się, że Francuzka jak najbardziej może urwać Polce kilka gemów. Dlatego zakład na over 18.5 gema w meczu Iga Świątek – Fiona Ferro wydaje się jak najbardziej słuszny.

Droga obu tenisistek do 1/32 finału US Open

Obie Panie wystartowały w US Open od pierwszej rundy. Polka to 8. rakieta świata, a jej rywalka, Fiona Ferro sklasyfikowana jest na 74. miejscu w rankingu WTA. Polka w pierwszej rundzie, w dwóch setach rozprawiła się z niżej notowana Jamie Loeb (6:3, 6:4) a mecz trwał 1 godzinę i 14 minut. Także dwóch setów do zwycięstwa potrzebowała Fiona Ferro. Francuzka pokonała w 1. rundzie US Open Nao Hibino z Japonii. Mecz zakończony wynikiem 6:1, 6:4 trwał 1 godzinę i 8 minut. Jak widać, obie Panie spędziły na korcie mniej więcej tyle samo czasu.

Bezpośrednie mecze

Na US Open Iga Świątek – Fiona Ferro mecz będzie drugim starciem obu Pań. Spotkały się już w tym roku na Australian Open. Na twardej nawierzchni wówczas lepsza była Polka. W trzeciej rundzie pokonała Fionę Ferro 6:4, 6:3.

Kiedy Świątek – Ferro? O której godzinie początek?

Mecz Igi Świątek z Fioną Ferro będzie pierwszym spotkaniem na korcie numer 5. Zacznie się więc chwilę po 17:00. Już teraz gorąco ściskamy kciuki za naszą tenisistkę, aby awansowała do kolejnej rundy. Jest faworytką bukmacherów, a i umiejętności Świątek zdecydowanie przeważają nad tym, co potrafi Ferro. Oby tylko głowa “wytrzymała”, a jesteśmy pewni, że będzie dobrze.

Gdzie zostanie przeprowadzona z meczu Iga Świątek – Fiona Ferro transmisja?

Transmisja meczu Świątek – Ferro, który zostanie rozegrany 2 września 2021 roku zostanie przeprowadzona przez kanał Eurosport 1 lub 2 oraz na Eurosport Playerze w Internecie.