Hurkacz / Isner – Koolhof / Skupski typy – finał debla Miami, o której, kiedy?

To niebywałe! Hubert Hurkacz nie tylko ze świetnej strony prezentuje się w turnieju singlistów, ale też awansował do finału gry podwójnej. Kiedy finał debla ATP Miami? Mecz już 2 kwietnia 2022 roku.

Hurkacz / Isner – Koolhof  / Skupski typy, kiedy, gdzie oglądać?

Sprawdź najpierw nasze na Hurkacz / Isner – Koolhof / Skupski typy.

Hurkacz dokona wręcz niemożliwego?

Co ciekawe, to Brytyjczyk i Holender są faworytami nadchodzącego finału gry podwójnej. My jednak się nie zrażamy, bowiem w poprzednich meczach Hurkacz i Isner pokazali, że nic nie robią sobie z takich rozstawień. Najpierw pokonali groźny duet Ram / Salisbury, a następnie odprawili z kwitkiem ubiegłorocznych zwycięzców Australian Open, Kokkinakisa i Kyrgiosa. Jedno jest pewne, finał debla Miami Open dostarczy nam niesamowitych emocji. Liczymy, że po wszystkim zaleją nas łzy radości.

hurkacz isner koolhof skupski typy

Ciekawostką jest fakt, że Hurkacz z Isnerem dopiero po raz pierwszy od dwóch lat dobrali się ponownie do gry podwójnej. Turniej w Miami zwiastował dla nich przetarcie, a tymczasem okazuje się, że są w grze o tytuł. Nie przeszkadza im nawet to, że wcześniej zagrali ze sobą jedynie trzy razy (dwa razy w 2020 roku i raz w 2019 roku).

Koolhof / Skupski to dużo bardziej doświadczona para. Znają się jak przysłowiowe łyse konie. Ćwierćfinał na ostatnim Indian Wells, ćwiercfinał w Dubaju czy wygrana w Doha pokazują, że rywale będą sporym wyzwaniem dla Huberta Hurkacza i Johna Isnera.

Gdzie obejrzeć Hurkacz / Isner – Koolhof / Skupski transmisja?

Mecz pokaże stacja Polsat Sport oraz Polsat Box Go w internecie. O której godzinie początek spotkania? Zaplanowano je na 2 kwietnia 2022 roku. Rozpocznie się w okolicach godziny 21:30 – 22:00. Liczymy, że to będzie fantastyczne, sobotnie późne popołudnie. Do boju Hubi! Po wygraną! Po historię!