Hurkacz – Miedwiediew typy na Miami | O której i kiedy?

Przed Hubertem Hurkaczem wymagający pojedynek. W ćwierćfinale Miami Open, Polak zagra z wiceliderem światowego rankingu, Daniłem Miedwiediewem.

Aktualizacja: Polak już wygrał z Rosjaninem, a przed nim mecz półfinałowy.

Danił Miedwiediew – Hubert Hurkacz typy i zakłady (31.03.2022)

Jak zwykle, na naszym portalu możesz znaleźć interesujące prognozy. Tym razem na mecz Hurkacz – Miedwiediew typy, które prezentujemy poniżej.

Stało się tak, jak myśleliśmy, Hurkacz zagra z Miedwiediewiem. Przyjrzyj się teraz zapowiedzi meczu.

Hurkacz Miedwiediew typy

Pokonać faworyta i zrobić kolejny krok ku obronie tytułu

Przed Hubim bardzo ciężkie zadanie. Wszyscy chcielibyśmy, żeby obronił wywalczony przed rokiem tytuł na Miami Open. Będzie jednak ciężko, bowiem naprzeciw Polaka stanie druga rakieta świata. Danił Miedwiediew prezentuje ostatnio dobry poziom. Spoglądając jednak w ostatnie mecze, widać, że Rosjanin potrafi tracić gemy czy trwonić przewagi z niżej notowanymy rywalami. I tutaj, w konsekwencji Hurkacza możemy szukać szans na niespodziankę.

Zwłaszcza, że zarówno w 1/8 finału, jak i wcześniej, Hubi pokazał, że potrafi narzucać swoje warunki, nawet, kiedy początkowo spotkania nie układały się w stu procentach po jego myśli. W poprzednim meczu Hurkacz pokonał Harrisa, wcześniej Karacjewa i Rinderknecha. Miedwiediew wygrał za to z Brooskbym, Martinezem i Murrayem. I wbrew pozorom może to być nie tylko najtrudniejszy ostatnio mecz dla Hurkacza, ale także dla Miedwiediewa. Polak pokazał już przed rokiem, że na Florydzie potrafi dokonywać niemożliwego, a w trwającej edycji Miami Open wykazuje się dużą odpornością psychniczną.

Naturalnie faworytem jest Medvedev, ale nie odbieramy szans Hurkaczowi. Stawiamy na Hurkacz – Miedwiediew typy na 3 sety w tym meczu oraz powyżej 25.5 gema. Dlaczego? Otóż spoglądając w historię bezpośrednich meczy, widzimy dwie wygrane Rosjanina i jedną Polaka. Nigdy nie udało się żadnemu z nich wygrać do zera, a w ostatnich dwóch pojedynkach byliśmy świadkami zaciętej rywalizacji, z ponad 30 gemami w meczu. Obaj znają się doskonale. Wszystkie trzy bezpośrednie mecze zagrali w poprzednim roku i trudno, żeby mieli przed sobą większe tajemnice co do swojego stylu gry. To powinno pomóc atrakcyjności widowiska.

Ostatnia forma

Rzuć jeszcze okiem, jak dokładnie wyglądały wyniki meczy Miedwiediew – Hurkacz oraz ostatnie wyniki i rywale, z którymi grali.

Ostatnie bezpośrednie spotkania

 • Miedwiediew – Hurkacz 2:1
 • Miedwiediew – Hurkacz 2:1
 • Hurkacz – Miedwiediew 3:2

Jedyna wygrana Hurkacza przeciwko Miedwiediewowi miała miejsce podczas Wimbledonu. Przegrane miały miejsce podczas turnieju w Toronto oraz ATP Finals.

Ostatnie mecze Hurkacza

 • Harris – Hurkacz 0:2
 • Karacjew – Hurkacz 1:2
 • Rinderknech – Hurkacz 0:2

Ostatnie mecze Miedwiediewa

 • Miedwiediew – Brooksby 2:0
 • Miedwiediew – Martinez 2:0
 • Miedwiediew – Murray 2:0

O której zobaczyć mecz Hurkacz – Miedwiediew? Kiedy początek?

Wiemy już, że mecz Miedwiediew – Hurkacz odbędzie się w czwartek, 31 marca 2022 roku. Znana też jest dokładna godzina meczu. rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego.

Gdzie będzie dostępna z Hurkacz – Miedwiediew transmisja?

Standardowo, transmisja Miami Open na Polsacie Sport oraz Polsat Box Go. Z meczu Hurkacz – Miedwiediew transmisja online u legalnych bukmacherów (STS, Betclic, Fortuna).

Najważniejsze kwestie przed spotkaniem

 • Jak wygląda bilans bezpośredniej rywalizacji?

Panowie zagrali do tej pory 3 mecze. Wszystkie w 2021 roku. Dwa razy wygrał Rosjanin, a raz Polak.

 • Gdzie oglądać Hurkacz – Miedwiediew?

Między innymi na Polsacie Sport.