Hurkacz – Seppi typy na US Open | O której ten mecz?

Hurkacz – Seppi typy na US Open | O której ten mecz?

Mamy już gotowe na mecz Hurkacz – Seppi typy. Sprawdź analizy, statystyki i krótką zapowiedź meczu 2. rundy US Open, który zostanie rozegrany 2 września 2021 roku.

Nasze prognozy przed meczem Hubert Hurkacz – Andreas Seppi

Czas na drugi bój Huberta Hurkacza na tegorocznym US Open. Naprzeciw naszego reprezentanta stanie Andreas Seppi. Popularny “Hubi” to 13. rakieta świata, a Włoch 89. Faworyt może być tylko jeden, ale zobacz nasze przewidywania.

Hurkacz wygra z Seppim

Stawiamy na drugie zwycięstwo “Hubiego” na tegorocznej odsłonie US Open. W pierwszej rundzie Polak stosunkowo szybko rozprawił się z Egorem Gerasimovem, a Andres Seppi w pięciu setach namęczył się z Martonem Fucsovicsem. “Hubi” powinien wykorzystać zmęczenie Włocha i w decydujących fragmentach meczu być po prostu lepszym. Także bukmacherzy wskazują na Polaka, więc tym razem nasze na Hurkacz – Seppi typy nie są niczym zaskakującym. Warto też dodać, że Hurkacz zdecydowanie lepiej radzi sobie na twardych kortach. Z 24 rozegranych meczy w tym sezonie, wygrał aż 18. A Andreas? 9 meczów i tylko dwa zwycięstwa.

4 sety w meczu Hurkacz – Seppi

Tym razem jednak nie przewidujemy, że mecz Hubert Hurkacz – Andres Seppi zakończy się w trzech setach. Celujemy w to, że Włoch urwie jedną partię Polakowi. Naszym zdaniem, można więc pokusić się o zakłady na 4 sety czy nawet na dokładny wynik meczu 3:1 dla Hurkacza. Dlaczego tak uważamy? Przede wszystkim dlatego, że wbrew pozorom długi mecz pierwszej rundy US Open w wykonaniu Seppiego może mu dać przewagę w początkowych fragmentach rywalizacji z “Hubim”.

Seppi powyżej 14.5 gema w meczu

Dziwimy się wysokim kursom bukmacherskim na over 14.5 gema w wykonaniu Andreasa. Choć Hubert Hurkacz w pierwszej rundzie US Open stracił tylko 10 gemów, to Włoch wie, jak urywać je faworytom. Podpierając nasz zakład na wygraną Huberta Hurkacza w czterech gemach, warto też rozważyć over 14.5 gema po stronie Andreasa Seppiego.

Jak wywalczyli awans do 2. rundy US Open?

Obaj tenisiści swoją przygodę z US Open 2021 rozpoczęli od 1. rundy turniejowej. Hubert Hurkacz stawił czoła 82. rakiecie świata, jaką jest Egor Gerasimov. Polak wygrał pewnie 3:0 (6:3, 6:4, 6:3), potrzebując do tego 1 godziny i 43 minut. Ciężkie, ale niezwykle szczęśliwe chwile na początku US Open przeżył Andreas Seppi. Włoch trafił na 41. rakietę świata, Martona Fucsovicsa. Pojedynek trwał 5 gemów i aż 4 godziny i 4 minuty. Andreas przegrał co prawda pierwszego seta, ale zdołał odwrócić losy pojedynku. Włoch wygrał ostatniego, piątego seta 7:6 (13). Warto też odnotować, że posłał 9 asów, podczas gdy nasz “Hubi” popisał się aż 14 asami przeciwko Egorowi Gerasimovowi.

Historia bezpośrednich meczów

Mecz Hubert Hurkacz – Andreas Seppi będzie pierwszym ich starciem w historii. Zobaczymy, kto lepiej zapisze tę, jak na razie czystą kartę historii.

O której godzinie mecz Hurkacz – Seppi? Transmisja w Eurosporcie

Początek meczu 2 września 2021 roku. Hurkacz pojawi się na korcie numer 5 tuż po pojedynku Igi Świątek z Fioną Ferro. Można się zatem spodziewać, że mecz Hubert Hurkacz – Andreas Seppi rozpocznie się około godziny 18:15 – 19:00. Transmisja z pojedynku zostanie przeprowadzona przez Eurosport 1 lub 2 oraz Eurosport Player online. Ściskamy kciuki i liczymy na to, że mecz po meczu w czwartkowy wieczór będziemy mieli powody do radości. Go Iga, Go Hubi!