Indian Wells 2023 losowanie: kiedy poznamy drabinkę?

Indian Wells 2023 losowanie: kiedy poznamy drabinkę?
March 13, 2022 Alexander Bublik of Kazakhstan serves during the 2022 BNP Paribas Open at Indian Wells Tennis Garden in Indian Wells, California. Mandatory Photo Credit: Charles Baus/CSM/Sipa USA.(Credit Image: - Photo by Icon sport

6 marca rozpoczną się eliminacje Indian Wells, a 8 marca 2023 roku do gry ruszy drabinka główna. Wiemy kiedy odbędzie się Indian Wells 2023 losowanie drabinki. Zaplanowano je na północ czasu polskiego, w poniedziałek 6 marca 2023 roku.

Losowanie drabinki Indian Wells 2023

Co można jeszcze napisać o losowaniu drabinki Indian Wells 2023? W turnieju zobaczymy Igę Świątek, Magdę Linette oraz Huberta Hurkacza. Polacy są rozstawieni i rozpoczną udział od drugiej rundy. O drabinkę główną w eliminacjach, które rozpoczną się 6 marca powalczy Magdalena Fręch.

Przypomnijmy, że tytułu na Indian Wells broni Iga Świątek. Wśród mężczyzn w zeszłym roku najlepszy okazał się Taylor Fritz. Wielkim nieobecnym Indian Wells jest kontuzjowany Rafael Nadal. Hiszpan trzykrotnie triumfował w Kalifornii, a w zeszłym roku przegrał w wielkim finale właśnie z Taylorem Fritzem.