Linette – Brady typy, kursy, gdzie oglądać US Open 2023?

Magda Linette zaprezentowała się dobrze w pierwszym pojedynku w wielkoszlemowym US Open 2023. Polka pozostaje w drabince i przygotowuje się do kolejnego wyzwania. Kiedy gra Linette? Zobacz Linette – Brady typy przed meczem o awans do trzeciej rundy.

Magda Linette – Jennifer Brady typy i kursy (US Open 2023)

Reprezentantka Polski czekała przez ponad półtora miesiąca na wygranie meczu. To długi okres, biorąc pod uwagę środek sezonu tenisowego. Magda Linette nie zwyciężała w okresie przygotowań na kortach twardych do US Open 2023, ale na początek turnieju wielkoszlemowego wygrała w dwóch setach z Alaksandrą Sasnowicz. Nie była uznawana za faworytkę tego starcia, pomimo wyższej pozycji w rankingu WTA. Stanęła mimo to na wysokości zadania.

Linette - Brady typy
Icon Sport

Teoretycznie drugie zadanie będzie prostsze, ponieważ Magda Linette spotkała się w drabince z Jennifer Brady. Tenisistka ze Stanów Zjednoczonych jest notowana na 433. miejscu w rankingu WTA. Amerykanka w swoim pierwszym meczu w US Open 2023 zwyciężyła w dwóch setach z kwalifikantką Kimberly Birrell. Będzie ona mogła liczyć na wsparcie publiczności w Nowym Jorku.

Liczymy na pójście za uderzeniem reprezentantki Polski. Nasze Linette – Brady typy, to zwycięstwo poznanianki. Ponadto stawiamy na wygranie minimum seta przez obie zawodniczki, ponieważ w historii ich spotkań na kortach twardych, w dwóch z trzech meczów, decydowała trzecia partia. Zawodniczki zmierzą się po raz pierwszy od 2020 roku, kiedy to rozegrały mecz w Lexington.

Kiedy gra Linette z Brady? O której godzinie?

Kiedy gra Magda Linette? Poznanianka rozegra swój drugi mecz w trzecim dniu turnieju głównego w Nowym Jorku. Polka powalczy z Jennifer Brady w środę.

Gdzie oglądać mecz Linette – Brady? Transmisja

Konfrontacje z udziałem Magdy Linette w US Open 2023 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisje meczów można zobaczyć w kanałach Eurosportu.

OGLĄDAJ TUTAJ