Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo: transmisja tv i online, kiedy gra? (30.08.2023)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo: transmisja tv i online, kiedy gra? (30.08.2023)
Icon Sport

Iga nie pozostawiła najmniejszych wątpliwości w pierwszej rundzie przeciwko Peterson. Czy podobnie będzie w kolejnym pojedynku – tym razem przeciwko Saville? Sprawdź kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj. Transmisja? O której i gdzie oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo? Zapraszamy do lektury.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja i wynik

Po pokonaniu Rebecci Peterson, Iga Świątek w drugiej rundzie US Open 2023 zmierzy się z Darią Saville i znów, jak na obrończynię tytułu przystało, będzie zdecydowaną faworytką. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Mecz Świątek – Saville w środę, 30 sierpnia 2023 roku, jako drugi od godziny 17:00. Można się spodziewać, że Iga wyjdzie na kort około 19:00 czasu polskiego. Wcześniej rozegrany zostanie pojedynek Mertens – Collins.

Co ciekawe, Igra grała przeciwko Saville na zeszłorocznym turnieju w Adelajdzie. Wówczas Polka wygrała pewnie 6:3, 6:3. Liczymy, że tym razem będzie podobnie i nasza rakieta potwierdzi mistrzowskie aspiracje, meldując się w trzeciej rundzie US Open 2023.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? 30.08.2023

Skoro jasne stało się kiedy gra Świątek mecz dzisiaj, warto rzucić okiem gdzie oglądać Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja tv na Eurosport 1, a darmowa transmisja internetowa w Betclic. Kliknij w czerwony przycisk, zarejestruj konto w 30 sekund i oglądaj mecz Świątek dzisiaj na żywo oraz wszystkie inne mecze US Open 2023 za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ