Majchrzak – Seppi typy, kursy, zakłady i zapowiedź

Kamil Majchrzak w pierwszej rundzie Australian Open zagra z Włochem, Andreasem Seppim.

Kamil Majchrzak – Andreas Seppi typy bukmacherskie (18.01.2022)

Prezentujemy nasze dwa typy na zbliżający się mecz.

Majchrzak - Seppi typy

Czy Kamil Majchrzak wykorzysta swoją szansę?

Kamil Majchrzak miał nieco szczęścia, bowiem dzięki chorobie innych tenisistów, dopisany został do drabinki Australian Open. Dla urodzonego w Piotrkowie Trybunalskim tenisisty będzie to trzeci w karierze wielkoszlemowy turniej w Melbourne. Zarówno w 2019, jak i w 2021 roku, Majchrzak odpadał w pierwszej rundzie. Liczymy, że tym razem powiedzie mu się zdecydowanie lepiej.

Kamil nie będzie miał jednak łatwego zadania, bowiem na jego drodze stanie doświadczony, 37-letni Andreas Seppi. Włoch, choć nie ma większych sukcesów na Wielkich Szlemach, to jest niezwykle doświadczony na tego typu imprezach. Cztery razy dochodził do czwartej rundy Australian Open.

Liczymy, co pokazują nasze Majchrzak – Seppi typy na wygraną Polaka. Nie sądzimy jednak, że przyjdzie to łatwo i do rozstrzygnięcia meczu potrzebne będą co najmniej cztery sety. Odważni typerzy mogą pokusić się nawet o wynik 3:1.

Do tej pory Kamil Majchrzak dwukrotnie grał z Andreasem Seppim. Bilans bezpośrednich pojedynków to 1:1. W 2017 roku Seppi ograł Polaka na turnieju w Antalyi 2:1, ale Majchrzak udanie zrewanżował się w ubiegłym roku, wygrywając w Nottingham 2:1. Co ciekawe oba mecze miały miejsce na trawiastych kortach.

Kamil jest aktualnie 107. rakietą świata, a Andreas Seppi 98. Bukmacherzy przewidują wyrównany mecz, nie wskazując jego zdecydowanego faworyta.

Kiedy mecz Majchrzak – Seppi i gdzie transmisja?

Majchrzak i Seppi wyjdą jako ostatni na Court 5. Sesja rozpocznie się o godzinie 1:00, a Polaka i Włocha należy spodziewać się na korcie nie wcześniej, niż o godzinie 6:00 rano. Z Majchrzak – Seppi transmisja między innymi w STS.

FAQ

  • Gdzie z Majchrzak – Seppi transmisja?

Odpowiadając na pytanie, gdzie oglądać mecz Majchrzak, należy zwrócić uwagę na kanały Eurosport 1 oraz Eurosport 2.

  • O której mecz Majchrzak – Seppi? 

Dokładną godzinę rozpoczęcia meczu znajdziesz w naszej zapowiedzi.