Majchrzak – De Minaur typy i zapowiedź meczu

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, Kamil Majchrzak pokonał w pierwszej rundzie Australian Open, Włocha, Andreasa Seppi. Czas więc na kolejne wyzwanie, a będzie nim Australijczyk, Alex De Minaur.

Kamil Majchrzak – Alex De Minaur typy (20.01.2022)

Z okazji nadchodzącego meczu przygotowaliśmy dwa typy bukmacherskie.

Majchrzak - De Minaur typy

Czy Majchrzak pokona faworyzowanego Australijczyka?

Rozpoczął się piękny sen Kamila Majchrzaka. Pewne zwycięstwo nad Seppim 6:1, 6:1, 7:5 było dla niego pierwszą wygraną na Australian Open. W drugiej rundzie poprzeczka wędruje znacznie wyżej. Nasz krajan spotka się z utalentowanym Australijczykiem, De Minaurem, który w pierwszej rundzie w około dwie i pół godziny odprawił Lorenzo Musettiego. De Minaur to 42. rakieta świata, ale Kamil Majchrzak ma za sobą świetną serię.

To dlatego na Majchrzak – De Minaur typy kierujemy w stronę niespodzianki. Stawiamy na wygraną Polaka, który wygrał cztery swoje ostatnie mecze, nie tracąc ani jednego seta. Niech piękna seria trwa. Prognozujemy też pierwszego seta na korzyść Majchrzaka, bowiem Polak wygrywał pierwszego seta w każdym z ostatnich sześciu zwycięskich pojedynków.

Dodajmy, że mecz Majchrzak – De Minaur będzie ich pierwszym bezpośrednim pojedynkiem w karierze.

Sprawdź też typy na Hurkacz – Mannarino.

Gdzie obejrzeć transmisję Majchrzak – De Minaur, o której mecz?

Mecz będzie transmitowany na Player.pl. Kamil Majchrzak otworzy drugą serię spotkań na Rod Laver Arena. Wcześniej zagrają tam Cornet – Muguruza oraz Wang – Sabalenka. Meczu Polaka należy spodziewać się nie wcześniej, niż przed 7 rano czasu polskiego (20 stycznia 2022). Godzina może jednak ulec zmianie.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

De Minaur.

  • Kiedy ten mecz?

20 stycznia 2022. Dokładna godzina rozpoczęcia w naszym tekście.