Linette – Sevastova typy i zapowiedź 1. rundy AO

Magda Linette na początku Australian Open trafiła na Łotyszkę Anastasiję Sevastovą.

Magda Linette – Anastasija Sevastova typy bukmacherskie (18.01.2022)

Rzuć okiem na nasze przewidywanie, a następnie zajrzyj do zapowiedzi meczu, żeby dowiedzieć się, gdzie oglądać.

Linette - Sevastova typy

Linette pokona faworyzowaną Łotyszkę?

Obok Igi Świątek, zdaniem ekspertów, to właśnie Magda Linette ma największe szanse na awans do drugiej rundy Australian Open. 55. w rankingu WTA Polka zagra z 70. rakietą świata. Dla obu pań będzie to drugi w historii bezpośredni pojedynek. Spotkały się ze sobą już dość dawno temu, bowiem w 2016 roku na turnieju w New Haven. Wówczas Sevastova pokonała Linette w ćwierćfinale imprezy 2:1 (6:3, 3:6, 6:3). Mecz trwał blisko dwie godziny.

Stąd nasze na Linette – Sevastova typy, że tym razem znów będziemy świadkami trzech setów i co najmniej 21 gemów. Obie tenisistki nie pograły za długo w tym sezonie. Magda Linette odpadła już w pierwszej rundzie turnieju w Adelajdzie, przegrywając 0:2 z notowaną o dwa miejsca niżej w rankingu WTA, Amerykanką Alison Riske. Anastasija Sevastova dotarła z kolei do drugiej rundy turnieju w Melbourne. W pierwszej pokonała Garcię, ale w drugiej przegrała z Amerykanką, Li.

Jak będzie tym razem? Spodziewamy się ciekawego pojedynku i liczymy, że nasze na Linette – Sevastova typy się sprawdzą, czego życzymy i sobie i Tobie. Próbkę umiejętności Sevastovej przedstawia poniższy skrót wideo.

Linette – Sevastova o której godzinie początek?

Znamy już orientacyjną godzinę rozpoczęcia meczu Magda Linette – Anastasija Sevastova. Tenisistki pojawią się na Court 14 po zakończeniu meczu Kohlschreiber – Cecchinato, który rozpocznie się o 1 w nocy. Możemy zatem spodziewać się, że Linette zacznie grę około 3 w nocy.

Transmisja Linette – Sevastova. Gdzie obejrzeć mecz?

Gdzie będzie z Linette – Sevastova transmisja? Na pewno u bukmachera Betclic.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Lepsze wyniki w tym sezonie powodują, że minimalnym faworytem meczu jest Łotyszka Sevastova.

  • Które miejsca zajmują w rankingu?

Linette jest 55., a Sevastova 70.