Martić – Świątek typy na mecz Indian Wells | 8.10.2021

Iga Świątek rozpoczyna rywalizację na Indian Wells. W drugiej rundzie tenisistka z Raszyna zagra z Petrą Martić. Na “papierze” wygląda na to, że Chorwatka nie powinna sprawić Idze większych problemów. A jak będzie w rzeczywistości? Sprawdź nasze na Świątek – Martić typy.

Typy na Petra Martić – Iga Świątek (8 października 2021)

Na samym początku zapoznaj się z naszymi trzema typami bukmacherskimi:

Dla pewności, odwiedź bukmacherów i sprawdź, czy widoczne na Martić – Świątek kursy nie zostały zmienione.

Martić - Świątek

Świątek wygra

Obie tenisistki nie miały jeszcze okazji ze sobą grać. Martić to jednak znacznie niżej notowana zawodniczka, klasyfikowana na 45. miejscu rankingu WTA. 30-letnia tenisistka w pierwszej rundzie ograła Katie Volynets 6:4, 6:4. Chorwatka ma ujemny tegoroczny bilans na twardych kortach. Wygrała 7 meczy, przegrywając 11. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku Igi Świątek – 15:7. Stawiamy więc na Martić – Świątek typy, że nie będzie niespodzianki i Polka wygra.

1. set dla Polki

Iga musi dobrze wejść w turniej, jeśli myśli o sukcesie. To pokazała przeszłość. W trzech z ostatnich trzech wygranych meczy, Świątek za każdym razem zwyciężała pierwszego seta. Tym razem stawiamy zakłady na to samo.

Zwycięstwo 2:0

Z kolei 2 z 3 ostatnich wygranych Świątek to 2:0. W Nowym Jorku i Ostravie, Iga zaczynała turniej od 2:0. Trzymamy kciuki za podobną inaugurację i tym razem.

Czy Iga Świątek pewnie rozpocznie przygodę na Indian Wells?

Świątek po raz ostatni na Indian Wells grała w 2019 roku, bowiem przed rokiem turniej został odwołany. Wówczas, co tu dużo mówić, Polka nie prezentowała takiej formy, jak w roku 2020 i obecnie. Iga odpadła z rywalizacji już na drugiej rundzie, a teraz, od tej fazy turnieju zaczyna i jest wyjątkowo zmotywowana, by osiągnąć na Indian Wells sukces. Wygrana? Kto wie. Nasza czwarta rakieta świata rozstawiona jest w Stanach Zjednoczonych jako numer drugi, zaraz za Pliskovą i wydaje się, że oprócz Czeszki, jej najgroźniejszą rywalką może być niewygodna dla Świątek Maria Sakkari. Najpierw jednak trzeba wygrać z Martić, ale nasze na mecz Martić – Świątek typy wskazują, że nie powinno być z tym problemu. Dlatego, że tak samo twierdzą bukmacherzy.

Nikt jednak nie powiedział, że Igę czeka spacerek, bo poniżej możesz zobaczyć kilka ciekawych akcji Petry Martić z tegorocznego US Open. Grać potrafi. Dlatego liczymy na dużo, ale pozytywnych emocji. Tego samego dnia czekają nas także inne dla polskie, singlowe mecze: Magdalena Fręch z Chinką Zheng oraz Magda Linette z Victorią Azarenką. Dzień później zagra z kolei Hubert Hurkacz.

Kiedy mecz Martić – Świątek? O której godzinie początek?

Wiemy już, o której mecz Świątek z Martić. Początek już 8 października, o godzinie 20:00. Z meczu Martić – Świątek transmisja będzie dostępna na Canal+.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaki jest bilans bezpośrednich meczy?

Obie panie jeszcze ze sobą nie grały.

  • O której gra Świątek z Martić?

Dokładną godzinę rozpoczęcia meczu sprawdzisz w naszym tekście.