Popyrin – Hurkacz typy Indian Wells – 9 października 2021

Hubert Hurkacz wejdzie na korty Indian Wells podczas singlowej rywalizacji dzień później od Igi Świątek. Pierwszym rywalem Polaka, w drugiej rundzie będzie rosły, 22-letni Australijczyk, Alexei Popyrin. Sprawdź zatem nasze Popyrin – Hurkacz typy i analizy. W naszym tekście sprawdzisz też dokładną godzinę meczu oraz znajdziesz informacje o transmisji.

Typy na mecz Alexei Popyrin – Hubert Hurkacz (9.10.2021)

Rzuć okiem na poniższą listę, zawierającą trzy typy bukmacherskie.

W dowolnej chwili możesz kliknąć w wybrany typ, aby przejść do bukmachera i sprawdzić na Popyrin – Hurkacz kursy (czy są aktualne) oraz wysłać zakłady.

Popyrin - Hurkacz typy

Wygrana Hurkacza

Analizując na Hurkacz – Popyrin typy, nie sposób nie wspomnieć o rankingach obu tenisistów. Hubert Hurkacz zajmuje 12. miejsce w światowym rankingu, a na Indian Wells rozstawiony jest jako numer ósmy. Alexei Popyrin to 69. rakieta świata, a najwyższe miejsce, które zajmował w rankingu ATP, to 61. Jak widać, obu tenisistów, w optymalnej dyspozycji dzieli co najmniej klasa umiejętności. Liczymy, że “Hubi” potwierdzi to na korcie i pewnie awansuje do 3. rundy Indian Wells. Zwłaszcza, że w tym sezonie wygrał 19 meczy na twardej nawierzchni, przegrywając osiem. Jego rywal ma gorszy bilans, 13:10.

Poniżej 21.5 gema

Mamy także przed pojedynkiem Popyrin – Hurkacz typy na under 21.5 gema. Dlaczego? Otóż, zarówno w San Diego, jak i w Metz w swoim pierwszych meczach Hurkaczowi wystarczyło mniej, niż 21.5 gema do wygranej. Liczymy, że historia zatoczy koło.

2:0 dla “Hubiego”

No cóż. Nie wyobrażamy sobie innego scenariusza, niż pewna wygrana Hubiego. 2:0 powinno być dobrym wstępem do Indian Wells, gdzie po nieudanym występie w San Diego, Hurkacz ma spore ambicje. Z całym szacunkiem, ale Popyrin to rywal, który nie powinien urwać “Hubiemu” ani jednego seta.

Pierwszy raz oko w oko

Alexei Popyrin jako swój największy sukces może uznać tegoroczny triumf na kortach w Singapurze. Na nadchodzący mecz Popyrin – Hurkacz typy są o tyle ciekawe, że obaj tenisiści nie mieli jeszcze okazji ze sobą rywalizować. Próbkę umiejętności Popyrina możesz zobaczyć na poniższym wideo z meczu finałowego turnieju w Singapurze.

O której Popyrin – Hurkacz? Kiedy początek meczu?

Każdego kibica interesuje, kiedy gra Hurkacz. Mecz zostanie rozegrany 9 października, o godzinie 20:00. Ze starcia Popyrin – Hurkacz transmisja zostanie przeprowadzona przez stację Canal+. Warto też dodać, że tego samego dnia na Indian Wells, Magdalena Fręch zagra z turniejową jedynką, Karoliną Pliskovą. Trzymamy kciuki, żeby był to polski dzień w Stanach Zjednoczonych!

Pytania o mecz

  • O której mecz Hurkacza?

Popyrin – Hurkacz rozpocznie się 9 października. Dokładną godzinę sprawdzisz w tekście.

  • Kto jest faworytem?

Bukmacherzy stawiają zdecydowanie na “Hubiego”. Zobacz też nasze typy.