Ruusuvuori – Hurkacz typy warte uwagi, kiedy, o której i gdzie oglądać transmisję?(ATP Waszyngton 2022, 03.08)

Powrót do miejsca, w którym osiągnęło się pierwsze międzynarodowe sukcesy nigdy nie jest łatwy. Oczekiwania oraz presja są bowiem ogromne. Jak poradzi sobie z tym popularny Hubi? Ruusuvuori – Hurkacz o której, typy kursy oraz zakłady.

Ruusuvuori – Hurkacz typy (03.08.2022)

Nasze najciekawsze Ruusuvuori – Hurkacz typy przybrały dziś niniejszy kształt:

Najważniejsze jest dobre wejście w turniej

Różnica klas pomiędzy oboma graczami (przynajmniej w rankingu ATP) jest znacząca. Bardzo często nie ma to zupełnie żadnego odzwierciedlenia na korcie. Uważamy jednak, że w tym konkretnym przypadku nie będzie mieć do czynienia z taką sytuacją. Hurkacz ma bowiem po swojej stronie sporo atutów, które pozwolą mu zapewne rozstrzygnąć tę rywalizację na swoją korzyść.

Ruusuvuori - Hurkacz typy

Powrót Huberta do wielkiego grania po kilkutygodniowej przerwie nie będzie na pewno łatwy. Brak rytmu meczowego na pewno da się wrocławianinowi solidnie we znaki. W takiej sytuacji Ruusuvuori – Hurkacz typy na zwycięstwo Polaka w stosunku 0:2 są totalnie pozbawione sensu. Dużo bardziej prawdopodobny wydaje się triumf ze stratą jednego z setów.

Ostatnie mecze

Na przestrzeni kilku minionych potyczek forma obu zawodników prezentowała się następująco:

Ostatnie pojedynki Ruusuvuoriego

  • McDonald – Ruusuvuori 1:2
  • Musetti – Ruusuvuori 2:0
  • Ruusuvuori – Schwartzman 2:0

Ostatnie spotkania Hurkacza

  • Davidovich-Fokina – Hurkacz 3:2
  • Miedwiediew – Hurkacz 0:2
  • Hurkacz – Kyrgios 2:1

O której mecz Ruusuvuori – Hurkacz? Kiedy?

Ruusuvuori – Hurkacz zakłady są już Wam doskonale znane, a więc pora na małą garść informacji o tym, kiedy i o której odbędzie się ich bezpośrednie starcie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to ta potyczka rozpocznie się o godz. 18:00 w dniu 3 sierpnia 2022r.

Gdzie oglądać Ruusuvuori – Hurkacz?

Oprócz tego kiedy gra Hurkacz równie istotne jest to, gdzie w ogóle będzie można śledzić pojedynki z jego udziałem. Tak się składa, że prawa do transmisji turnieju ATP 500 w Waszyngtonie posiada stacja Polsat Sport.