Świątek – Brengle typy | Kiedy mecz i o której godzinie?

Iga Świątek mknie niczym francuski TGV. Połyka kolejne rywalki z prędkością światła. Czas na kolejny mecz w Miami Open.

Madison Brengle – Iga Świątek typy i kursy (28.03.2022)

P.S. ten mecz już za nami. Sprawdź typy na następny mecz Igi tutaj.

Zanim przejdziemy do zapowiedzi nadchodzącego spotkania, sprawdź nasze na Świątek – Brengle typy, które przygotowaliśmy całkowicie za darmo.

Jak widzisz wybraliśmy typy z ciekawymi kursami bukmacherskimi. Nadszedł czas na zapowiedź meczu i ich uzasadnienie.

Świątek - Brengle typy

Niech wspaniała seria trwa

Iga Świątek gra niesamowicie. Wszyscy doskonale znaliśmy jej umiejętności i ogromny talent, który wciąż w niej drzemie, ale to, co wyprawia na kortach, zadziwia cały tenisowy świat. Świątek wygrała dwa turnieje z rzędu: Dauha oraz Indian Wells oraz aż 12 spotkań z rzędu, tracąc łącznie tylko 4 sety! Po zakończeniu Miami Open będzie liderką światowego rankingu, ale ma olbrzymi apetyt na triumf także na Florydzie.

W pierwszym meczu bez żadnych problemów, w ekspresowym tempie pokonała Viktoriję Golubić 2:0 (6:2, 6:0). Mecz trwał zaledwie 1 godzinę i 14 minut. To dobry znak, że raszynianka wciąż utrzymuje znakomitą dyspozycję i głód wygrywania, co było widać na korcie. Od początku meczu narzucała swój styl gry i konsekwentnie dążyła do wygrywania kolejnych gemów.

Jej rywalką będzie teraz Madison Brengle. Jest to 31-letnia Amerykanka, klasyfikowana na 59. miejscu rankingu WTA. W Miami zagrała już dwa mecze. W pierwszej rundzie 2:0 pokonała Ealę z szóstej setki światowego rankingu, a w drugiej, sprawiła niespodziankę, wygrywając 2:0 z Ludmiłą Samsonową (30. WTA). Świątek to obecnie jednak o kilka poziomów bardziej wymagająca rywalka.

Nie mamy wątpliwości wystawiając na Świątek – Brengle typy na 2:0 dla Polki i under 17.5 gema w meczu. To powinien być kolejny pokaz siły ze strony Igi i wyraźny sygnał, że chce wygrać trzeci turniej z rzędu i właśnie z taką serią wskoczyć na fotel liderki światowego rankingu. To byłoby coś wspaniałego!

Ostatnie i bezpośrednie mecze

Polka do tej pory dwukrotnie grała przeciwko Brengle. Jeden mecz miał miejsce w 2018 roku i wówczas lepsza była Amerykanka, ale już w 2021 roku w turnieju w Adelajdzie, Iga nie pozostawiła wątpliwości, kto jest lepszy.

Bezpośrednie mecze

  • Brengle – Świątek 0:2
  • Brengle – Świątek 2:0

Ostatnie mecze Świątek

  • Golubic – Świątek 0:2
  • Świątek – Sakkari 2:0
  • Halep – Świątek 0:2

Ostatnie mecze Brengle

  • Samsonowa – Brengle 0:2
  • Eala – Brengle 0:2
  • Li – Brengle 2:1

Kiedy gra Świątek – Brengle? O której godzinie początek meczu?

Mecz zostanie rozegrany w nocy, z 27 marca na 28 marca 2022 roku. O której godzinie? Początku spotkania należy spodziewać się około 1:15 – 1:30 czasu polskiego.

Gdzie obejrzeć mecz Świątek – Brengle? Trasnmisja na żywo

Ze spotkania Świątek – Brengle transmisja będzie dostępna w Canal+ Sport oraz w usłudze Canal+ Online. Swoje transmisje przygotują też legalni bukmacherzy. To między innymi Betclic, STS oraz Fortuna.

Najciekawsze pytania

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Świątek na turnieju w Adelajdzie wygrała 2:0.

  • Gdzie oglądać Brengle – Świątek?

M.in. na Canal+ Sport.