WTA Rzym 2022. Z kim zagra Iga Świątek w 3. rundzie, kiedy 1/8 finału? Polka poznała swoją następną rywalkę

Iga Świątek bez żadnych problemów wygrała swój pierwszy mecz na tegorocznym turnieju WTA w Rzymie. Polka 2:0 odprawiła Rumunkę Ruse. Wiadomo z kim zagra Iga Świątek w następnej rundzie WTA Rzym 2022.

Wygrana Igi Świątek: z kim zagra w 3. rundzie WTA Rzym 2022?

POLKA WYGRAŁA TEN MECZ. CZAS NA ĆWIERĆFINAŁ, O KTÓRYM PISZEMY TUTAJ.

Na początku turnieju w Rzymie obyło się bez niespodzianki. Wynik meczu Świątek jest taki, jak wszyscy się spodziewali. Polka ekspresowo, w dwóch setach uporała się z Eleną Gabrielą Ruse 6:3, 6:0. Spotkanie trwało zaledwie 1 godzinę i 9 minut. Z kim zagra Iga Świątek w następnym meczu? Rywalką Polki w trzeciej rundzie WTA Rzym 2022 będzie była liderka światowego rankingu, Victoria Azarenka. Mecz Świątek z Białorusinką zostanie rozegrany 12 maja 2022 roku, nie wcześniej niż o 13:00 (po zakończeniu meczu De Minaura z Zverevem). Nie ma co ukrywać faworytką i to zdecydowaną jest obrończyni tytułu, Iga Świątek. Kiedy i o której godzinie gra Polka?

z kim zagra Iga Świątek

Następna rywalka Igi Świątek rozegrała w Rzymie już dwa mecze. Victoria Azarenka w pierwszym wygrała z Viktoriją Golubić, a w drugiej rundzie rozprawiła się z Marią Camilą Osorio Serrano.