Zheng – Sabalenka typy i kursy na finał Australian Open (27.01.2024)

Zheng – Sabalenka typy i kursy na finał Australian Open (27.01.2024)
Icon Sport

Aryna Sabalenka stoi przed dużą szansą obronienia trofeum w Melbourne. Na jej drodze po tytuł w Australian Open stoi już tylko jedna tenisistka. Zobacz Zheng – Sabalenka typy przed finałem turnieju wielkoszlemowego na kortach twardych w Melbourne.

Zheng – Sabalenka typy bukmacherskie (finał Australian Open 2024)

Awans Qinwen Zheng do finału Australian Open 2024 jest zaskoczeniem. Chinka jest na tak dalekim etapie turnieju wielkoszlemowego po raz pierwszy w karierze. Wcześniej jej najlepszym osiągnięciem był ćwierćfinał US Open w 2023 roku. Rozstawiona z numerem 12. Qinwen Zheng przegrała trzy sety w sześciu dotychczasowych rundach.

Aryna Sabalenka w ogóle nie oddała jeszcze seta żadnej z przeciwniczek. Po rozegraniu 12 partii, w sześciu rundach, urodzona w Mińsku zawodniczka stanie przed szansą obronienia trofeum w Australian Open. Ewentualna wygrana będzie drugą Aryny Sabalenki w wielkim szlemie.

Przed tenisistkami drugie w karierach spotkanie na korcie. Pierwsze z nich zakończyło się zwycięstwem Aryny Sabalenki. Nasz typ Zheng – Sabalenka, przed finałem Australian Open 2024, to kolejna wygrana wiceliderki rankingu WTA. Ponadto spodziewamy się dwusetowego pojedynku.

Zheng – Sabalenka kursy bukmacherskie

Notowania bukmacherskie pokazują, że Aryna Sabalenka jest zdecydowaną faworytką finału. To zrozumiałe, biorąc pod uwagę jej większe doświadczenie w meczach o wysoką stawkę i wysoką formę. Wygraną Aryny Sabalenki można obstawiać po kursie 1,19. Z kolei zwycięstwo Qinwen Zheng po kursie 4,80. Niewygranie seta przez Chinkę można zagrać po kursie 1,52.

Kiedy gra Zheng z Sabalenką? O której godzinie?

Finał gry pojedynczej kobiet został zaplanowany na sobotę w Rod Laver Arenie. Rozpocznie się o godzinie 9:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Zheng – Sabalenka? Transmisja na żywo

Finał kobiet Australian Open 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Superbet. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynek można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie w jednym z kanałów Eurosportu.

OGLĄDAJ TUTAJ