Kiedy gra Iga Świątek w US Open 2023? O której godzinie?

Kiedy gra Iga Świątek w US Open 2023? O której godzinie?
Icon Sport

Iga po pokonaniu Darii Saville awansowała do trzeciej rundy wielkoszlemowego turnieju. Kiedy gra Iga Świątek w US Open 2023? O której godzinie mecz z Kają Juvan? Znamy szczegóły!

Kiedy gra Świątek w US Open 2023? O której godzinie mecz z Juvan?

Odpowiedź na pytanie kiedy gra Świątek w US Open 2023 jest już znana. Mecz Świątek z Juvan rozegrany zostanie 1 września 2023 roku, około godziny 19:00 czasu polskiego. Będzie to bowiem drugi pojedynek dnia na korcie. Wcześniej zagrają Muchova i Townsend, a mecz Igi rozpocznie się chwilę po zakończeniu wspomnianego spotkania.

Jeżeli chcesz oglądać mecz Świątek, transmisja dostępna będzie na kanale Eurosportu, a darmowy przekaz wideo znajdziesz po rejestracji konta w Betclic. Śmiało możesz skorzystać z poniższego przycisku i przejść do rejestracji konta, która jest wymagana, żeby oglądać Świątek – Juvan w US Open 2023.

OGLĄDAJ TUTAJ

Zdaniem ekspertów, to Polka jest zdecydowaną faworytką rywalizacji z Juvan. Pytanie brzmi nie, czy Iga wygra, ale ile setów zdoła ugrać jej przyjaciółka. Wydaje się, że raszynianka przystąpi do tego meczu bez żadnych sentymentów, a wówczas, dla Juvan może to być zderzenie ze ścianą. Iga ma jasny cel, którym jest obrona tytułu w US Open 2023 i trzecia runda powinna być dla niej tylko formalnością. Trzymamy kciuki.