Apator Toruń – Unia Leszno typy i kursy (19.04.2024)

Czas rozpocząć drugą kolejkę PGE Ekstraligi 2024! Pierwszy mecz odbędzie się w Toruniu. Poniżej znajdziesz Apator Toruń – Unia Leszno typy. Co wydarzy się na Motoarenie?

Apator Toruń – Unia Leszno typy bukmacherskie

Apator Toruń rozpoczął ten sezon dość mizernie, bo od porażki w starciu ze Stalą Gorzów. Torunianie przegrali na wyjeździe 39:51. Unia Leszno natomiast solidnie wypadła przed domową publicznością i zwyciężyła 47:43.

Apator Toruń - Unia Leszno typy

Jak będzie tym razem? Moim zdaniem wielki sens mają Apator Toruń – Unia Leszno typy, że komplet punktów zostanie w Grodzie Kopernika. Prognozuję tak, bo przecież ekipa toruńska może pochwalić się naprawdę solidnym zestawieniem. Tacy zawodnicy jak Emil Sajfutdinow, Robert Lambert czy Patryk Dudek są wręcz gwarantami pokaźnych zdobyczy punktowych.

Jednocześnie uważam, że za nieudaną inaugurację zrehabilituje się Paweł Przedpełski. On w pierwszym spotkaniu zdobył tylko jeden punkt. Teraz? Śmiem twierdzić, że śmiało zbliży się do granicy 10 punktów. Dziewięć “oczek” na pewno powinien u siebie wykręcić.

Apator Toruń – Unia Leszno składy awizowane

A jak przedstawiają się składy awizowane na mecz KS Apator Toruń – Fogo Unia Leszno? Rzućmy okiem na zestawienia, które zostały zgłoszone przez oba sztaby szkoleniowe:

Fogo Unia Leszno:
1. Bartosz Smektała
2. Andrzej Lebiediew
3. Janusz Kołodziej
4. Keynan Rew
5. Grzegorz Zengota
6. Damian Ratajczak
7. Antoni Mencel

KS Apator Toruń:
9. Patryk Dudek
10. Robert Lambert
11. Wiktor Lampart
12. Paweł Przedpełski
13. Emil Sajfutdinow
14. Mateusz Affelt
15. Krzysztof Lewandowski

Apator Toruń – Unia Leszno kursy bukmacherskie

Oczywiście warto przeanalizować też kursy bukmacherskie. Tutaj większych niespodzianek nie ma. Faworytem bukmacherów – i to zdecydowanym – jest drużyna toruńskich “Aniołów”.

Chyba nikt nie spodziewa się tego, by Apator Toruń mógł stracić punkty w tym spotkaniu. Tym bardziej, że Unia Leszno w tym starciu pojedzie bez Janusza Kołodzieja. “Anioły” mają więcej argumentów i powinni pewnie rozprawić się z leszczyńskimi “Bykami”. Czas pokaże, co z tego wyniknie. Na pewno emocji mimo wszystko nie zabraknie.

Apator Toruń – Unia Leszno bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W pierwszej kolejce Apator Toruń przegrał w Gorzowie Wielkopolskim 39:51. Unia Leszno rozpoczęła zaś sezon od domowego triumfu nad Włókniarzem Częstochowa – było 47:43.

Po raz ostatni te dwie ekipy starły się 30 czerwca 2023 roku. Wtedy Apator wygrał 53:37. Wcześniej było 49:41 dla Unii Leszno, a jeszcze prędzej torunianie zwyciężyli 53:37.

Gdzie oglądać Apator Toruń – Unia Leszno? Transmisja i godzina

Spotkanie KS Apator Toruń – Fogo Unia Leszno odbędzie się w ramach drugiej kolejki PGE Ekstraligi 2024. Emocji w tym spotkaniu na pewno będzie bardzo dużo.

Pojedynek został zaplanowany na 19 kwietnia 2024 roku. Pierwszy bieg o godz. 18:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Eleven Sports 1. Mecz zobaczysz także na platformie Pilot WP oraz Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ