Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Wybrzeże Gdańsk typy i kursy (21.04.2024)

To już druga kolejka Metalkas 2. Ekstraligi. Ciekawie na pewno będzie w Ostrowie Wielkopolskim. Poniżej przedstawiam Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Wybrzeże Gdańsk typy na to spotkanie.

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Wybrzeże Gdańsktypy bukmacherskie

Skąd takie, a nie inne Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Wybrzeże Gdańsk typy? Przede wszystkim triumf gospodarzy zwiastuję z uwagi na fakt, że mają silniejszy skład i pojadą u siebie. Te dwa elementy powinny pozwolić im na zwycięstwo.

Agred Malesa Ostrów Wielkopolski - Wybrzeże Gdańsk typy

W ciemno można zakładać, że Wybrzeże postawi twarde warunki. Tak doświadczeni zawodnicy jak Krzysztof Kasprzak czy Niels Kristian Iversen powinni pojechać dobre zawody.

Uważam jednocześnie, że solidnym ogniwem gospodarzy będzie m.in. Tobiasz Musielak. Ma on już na tyle duże doświadczenie, że na tle takiego rywala powinien zgarnąć przynajmniej 10 punktów.

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Wybrzeże Gdańsk składy awizowane

A jak prezentują się Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Wybrzeże Gdańsk składy awizowane? Rzućmy okiem poniżej.

Arged Malesa Ostrów

9. Chris Holder
10. Wiktor Jasiński
11. Tobiasz Musielak
12. Frederik Jakobsen
13. Gleb Chugunov
14. Sebastian Szostak
15. Gracjan Szostak

Energa Wybrzeże Gdańsk

1. Niels Kristian Iversen
2. Mateusz Tonder
3. Nicolai Klindt
4. Tom Brennan
5. Krzysztof Kasprzak
6. Eryk Kamiński
7. Miłosz Wysocki

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Wybrzeże Gdańsk kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na pojedynek Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Wybrzeże Gdańsk są bardzo wymowne. Jasno wskazują na to, że faworytem jest zespół gospodarzy, co nikogo pewnie nie dziwi.

Szanse na wygraną Wybrzeża są tutaj niewielkie. Wręcz iluzoryczne. Tym bardziej, że Arged Malesa pojedzie w optymalnym składzie, z Glebem Czugunowem, który ostatnio mierzył się z problemami zdrowotnymi. Wydaje się, że tutaj możemy doświadczyć jednostronnego widowiska. Arged Malesa na papierze wygląda zdecydowanie lepiej niż goście z Gdańska.

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Wybrzeże Gdańsk bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W pierwszej kolejce Metalkas 2. Ekstraligi ostrowski zespół musiał uznać wyższość rywala. Ta drużyna przegrała w Bydgoszczy 38:51. Energa Wybrzeże Gdańsk przegrało zaś u siebie z Cellfast Wilkami Krosno 43:47.

Do ostatniego starcia ostrowsko-gdańskiego na torze w Ostrowie doszło 13 sierpnia 2023 roku. Wtedy ostrowianie wygrali 51:39. Prędzej – 8 kwietnia 2023 – w Gdańsku górą było Wybrzeże 46:41.

Gdzie oglądać Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Wybrzeże Gdańsk? Transmisja i godzina

Spotkanie Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Energa Wybrzeże Gdańsk zostało przewidziane w ramach 2. kolejki Metalkas 2. Ekstraligi. Mecz odbędzie się 21 kwietnia 2024 roku.

Początek spotkania w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 14:00. Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić rywalizację.

A czy dostępna będzie bezpośrednia transmisja w telewizji? Niestety nie. Tym razem przekaz TV nie został przewidziany.

Ale pojawi się stream internetowy. Pojedynek w Wielkopolsce będzie można śledzić za pośrednictwem platformy Canal+ online – z poziomu komputerów, telewizorów, smartfonów i tabletów.

OGLĄDAJ TUTAJ