Motor Lublin – Stal Gorzów typy i kursy (19.04.2024)

Na horyzoncie widać już kolejne emocje związane z rozgrywkami najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej, a więc PGE Ekstraligi. 19 kwietnia w Lublinie miejscowy Motor zmierzy się z gorzowską Stalą. Poniżej Motor Lublin – Stal Gorzów typy.

Motor Lublin – Stal Gorzów typy bukmacherskie

Za moment przeanalizuję nieco szerzej Motor Lublin – Stal Gorzów typy. Najpierw jednak pragnę zauważyć, że te dwa zespoły na papierze prezentują się naprawdę solidnie. Pojawiają się nawet przypuszczenia, że możliwe, iż spotkają się w wielkim finale PGE Ekstraligi! Taki scenariusz jak najbardziej jest możliwy.

Motor Lublin - Stal Gorzów typy

Uważam jednak, że Motor Lublin – przynajmniej na swoim owalu – będzie w tym sezonie nie do ugryzienia. Drużyna Orlen Oil Motoru jest zbudowana wręcz bajecznie.

Liderem tej ekipy jest oczywiście Bartosz Zmarzlik. W piątek ten zawodnik powinien poprowadzić swój zespół do kolejnego sukcesu. Czy tak będzie? Czas pokaże.

Ja uważam, że Zmarzlik odjedzie kolejne fenomenalne zawody. Stawiam w ciemno, że zrobi przynajmniej 13 punktów. Pewnie skończy się na tym, że nawet padnie kolejny komplet w jego wykonaniu. Na pewno są na to spore szanse.

Motor Lublin – Stal Gorzów składy

Zgłoszone zostały już awizowane składy obu ekip na to spotkanie. Jak przedstawiają się zestawienia tych dwóch ekip?

EBUT.PL Stal Gorzów

1. Szymon Woźniak
2. Oskar Fajfer
3. Martin Vaculik
4. Jakub Miśkowiak
5. Anders Thomsen
6. Oskar Paluch
7. Jakub Stojanowski
8.

ORLEN OIL Motor Lublin

9. Dominik Kubera
10. Mateusz Cierniak
11. Jack Holder
12. Fredrik Lindgren
13. Bartosz Zmarzlik
14. Wiktor Przyjemski
15. Bartosz Bańbor
16.

Motor Lublin – Stal Gorzów kursy bukmacherskie

Oczywiście warto zerknąć na kursy bukmacherskie. Jasno z nich wynika, że faworytem tego pojedynku jest ekipa lubelskiego Motoru.

Chyba nikt nie spodziewa się innego rozstrzygnięcia niż triumf lubelskiego Motoru. Każde inne rozstrzygnięcie będzie niespodzianką, a wręcz sensacją. Generalnie jednak zanosi się na interesującą konfrontację. W ciemno można zakładać, że obie drużyny dadzą z siebie wszystko, by odnotować jak najlepsze rezultaty. Na torze mogą lecieć iskry.

Motor Lublin – Stal Gorzów bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W pierwszej kolejce Motor Lublin odnotował sukces w Grudziądzu. Ta drużyna triumfowała 52:38. Stal Gorzów natomiast rozprawiła się u siebie z Apatorem Toruń. Padł wynik 51:39.

Po raz ostatni Stal Gorzów starła się z Motorem Lublin w dniu 30 czerwca 2024 roku. Wówczas w Lublinie padł wynik 52:38. Wcześniej było 48:41 dla lubelskiej ekipy, a jeszcze prędzej Motor wygrał 53:37.

Gdzie oglądać Motor Lublin – Stal Gorzów? Transmisja i godzina

Mecz Orlen Oil Motor Lublin – ebut.pl Stal Gorzów odbędzie się 19 kwietnia 2024 roku. Początek rywalizacji o godz. 20:30.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja. Mecz zobaczysz na Eleven Sports 1. Pojawi się też internetowy przekaz na Pilot WP i Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ