SGP Cardiff 2023 gdzie oglądać Speedway Grand Prix na żużlu?

SGP Cardiff 2023 gdzie oglądać
fot. Icon Sport

Przed nami kolejne emocje związane z cyklem Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Tym razem rywalizacja toczyć się będzie w Wielkiej Brytanii – uczestnicy prestiżowego cyklu spotkają się na obiekcie w Cardiff. Wyjaśniamy, gdzie oglądać SGP 2023 żużel.

Gdzie oglądać SGP 2023? Transmisja TV

Niektórzy zastanawiają się jeszcze SGP 2023 gdzie oglądać. Spieszymy więc z odpowiedzią na to pytanie, póki co w kontekście telewizji. 

Tutaj sprawa jest bardzo prosta. Otóż większości turniejów Grand Prix 2023 nie można oglądać za pośrednictwem tradycyjnej telewizji. W taki sposób transmitowane są tylko i wyłącznie rundy organizowane w Polsce. Gdy cykl dociera do naszego kraju, uruchamiana jest transmisja na otwartym kanale TTV.

Gdzie obejrzeć SGP 2023? Stream online

A SGP 2023 gdzie oglądać w internecie? W tym miejscu warto wyraźnie podkreślić, że wszystkie turnieje Grand Prix są transmitowane przez internet. W taki sposób można oglądać zarówno zmagania, do których dochodzi w Polsce, jak i w każdym innym kraju.

Dostęp do internetowych transmisji z cyklu Speedway Grand Prix jest płatny. Można go wykupić przy okazji wizyty na platformie Player. Streamy pojawiają się natomiast na Eurosport Extra. Niestety nie ma możliwości, by oglądać GP za darmo.

Kiedy SGP 2023 transmisja Grand Prix Cardiff? Gdzie oglądać?

Grand Prix żużel na żywo można zatem oglądać przede wszystkim przez internet. Właśnie na platformie Player dostępna będzie transmisja z najbliższego turnieju w ramach prestiżowego cyklu z udziałem najlepszych żużlowców świata.

Grand Prix Cardiff obejrzysz na Eurosporcie Extra w dniu 2 września 2023 roku. Początek rywalizacji na torze w tej brytyjskiej miejscowości wyznaczono na godzinę 18:00. W ciemno można zakładać, że emocji absolutnie nie zabraknie.