SGP 2023 gdzie oglądać? Speedway Grand Prix na żużlu

SGP 2023 gdzie oglądać Speedway Grand Prix na żużlu?
fot. Icon Sport

Trwa rywalizacja o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata 2023 na żużlu! Zastanawiasz się, gdzie oglądać SGP 2023 żużel? Przeczytaj nasz tekst, a na pewno błyskawicznie wszystko się stanie jasne i w pełni klarowne.

Gdzie oglądać SGP 2023? Transmisja TV

Większość rund Speedway Grand Prix nie będzie dostępna w telewizji. Jeżeli zatem pytasz SGP 2023 gdzie oglądać w TV, to odpowiadamy, że zwykle będzie to niemożliwe. To z pewnością rozczarowujące dla miłośników tradycyjnych rozwiązań. Cóż, postęp technologiczny sprawia, że wiele rzeczy przenosi się do internetu i tak jest też w przypadku Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu.

Ale warto podkreślić, że kilka turniejów SGP 2023 jednak będzie można oglądać właśnie w telewizji. Chodzi o rundy organizowane w Polsce. Zostały one zaznaczone poniżej.

  • 29.04 – GP Chorwacji (Donji Krajlevec)
  • 13.05 – GP Polski I (Warszawa)
  • 03.06 – GP Czech (Praga)
  • 10.06 – GP Niemiec (Teterow)
  • 24.06 – GP Polski II (Gorzów)
  • 15.07 – GP Szwecji (Malilla)
  • 12.08 – GP Łotwy (Ryga)
  • 02.09 – GP Wlk. Brytanii (Cardiff)
  • 16.09 – GP Danii (Vojens)
  • 30.09 – GP Polski III (Toruń)

Gdzie będą dostępne transmisje z Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego i Torunia? Przekazy live ze zmagań w tych polskich miastach udostępnione zostaną w otwartym kanale TTV. Będzie więc szansa na to, by oglądać rywalizację bez ponoszenia kosztów!

Najbliższe zmagania odbędą się w duńskim Vojens – obejrzeć będzie można je na Eurosporcie Extra, z którego można korzystać na platformie Player.

Gdzie obejrzeć SGP 2023? Stream online

SGP 2023 gdzie oglądać w internecie? Tutaj nic się nie zmienia względem tego, co mieliśmy w sezonie 2022. Znów pojawi się możliwość śledzenia walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu za pośrednictwem kanału Eurosport Extra. Warto wyraźnie podkreślić, że jest on dostępny tylko w formie online.

Ten kanał znajdziesz na platformie Player. By uzyskać dostęp to Eurosportu Extra, trzeba uregulować opłatę subskrypcyjną. Dostęp do Eurosportu Extra pozwala na śledzenie turniejów z cyklu Speedway Grand Prix 2023, a także kwalifikacji. Jest to więc pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy uważają się za najwierniejszych fanów “czarnego sportu”!

Kiedy SGP 2023 transmisja Grand Prix Vojens? Gdzie oglądać?

Wielkimi krokami nadciąga następny turniej w ramach Grand Prix 2023! W ramach kolejnego etapu walki o Indywidualne Mistrzostwo Świata najlepsi zawodnicy globu spotkają się w Rydze. Oczywiście dostępna będzie transmisja Grand Prix żużel na żywo. Warto więc zarezerwować sobie czas, by móc śledzić zmagania zawodników, na czele z reprezentantami Polski!

Kiedy odbędzie się turniej w Vojens? Tę imprezę przewidziano na 16 września. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:00. Oczywiście zostaną poprzedzone kwalifikacjami. Bez wątpienia warto śledzić również i eliminacje, by wiedzieć, w jakiej formie znajdują się poszczególni zawodnicy!

Serdecznie zachęcamy do oglądania rywalizacji w ramach Grand Prix 2023. To zawsze coś innego niż prawie coweekendowe zmagania ligowe. W IMŚ każdy walczy o punkty na własne konto.

Grand Prix Vojens w Danii zobaczysz na Eurosporcie Extra (Player).