Jakub Piotrowski zmieni klub. Na stole oferta za miliony euro!

Jakub Piotrowski zmieni klub. Na stole oferta za miliony euro!
Icon Sport

Jeśli trzeba byłoby wskazać reprezentanta Polski, który niemal na pewno zostanie sprzedany w trakcie nadchodzącego okienka transferowego, to z miejsca można postawić na pomocnika Łudogorca Razgrad. Bułgarskie media podają, że najprawdopodobniej Jakub Piotrowski zmieni klub i informują już o pierwszych ofertach za zawodnika Biało-Czerwonych.

Jakub Piotrowski notuje świetnie liczby w bułgarskiej drużynie. Reprezentant Biało-Czerwonych rozegrał w tym sezonie 51 meczów, w których strzelił 17 goli i dołożył do tego 6 asyst. Te statystyki robią wrażenie tym bardziej, że mówimy przecież o piłkarzu występującym na pozycji środkowego pomocnika. Dodatkowo warto wyróżnić go również za występy w kadrze narodowej.

Jest oferta za Jakuba Piotrowskiego. Klub liczy jednak na więcej pieniędzy

W mediach mówiło się już o potencjalnych kierunkach, które może obrać reprezentant Polski. Wspominano między innymi o Hiszpanii, ale nie tylko. Nawet jeśli nie jest znany jego przyszły klub, to Łudogorec Razgrad sprzedając Jakuba Piotrowskiego może pobić swój transferowy rekord lub bardzo się do niego zbliżyć.

“Tema Sport” podaje, że Łudogorec Razgrad otrzymał za Jakuba Piotrowskiego ofertę w wysokości 7 mln euro. Została ona jednak odrzucona. Bułgarski klub liczy na więcej, mając z tyłu głowy to, że polski pomocnik prawdopodobnie uda się na mistrzostwa Europy, gdzie może zaprezentować się szerszej publiczności i jeszcze bardziej wywindować swoją wartość.

W zasadzie wydaje się pewne to, że już niebawem Jakub Piotrowski zmieni klub. “Tema Sport” dodaje, że Łudogorec Razgrad chce po prostu wybrać najkorzystniejszą ofertę – zarówno dla siebie, jak i dla reprezentanta Polski.

Warto przypomnieć o tym, że sporo w kontekście przyszłości Jakuba Piotrowskiego mówi jego sytuacja kontraktowa. Umowa Polaka z bułgarskim klubem wygasa w 2025 roku. Dlatego właśnie zbliżające się okienko transferowe będzie w zasadzie ostatnim momentem, aby Łudogorec Razgrad mógł sporo zarobić na swoim zawodniku.