Stal Gorzów – Unia Leszno typy i kursy (31.05.2024)

Bardzo ciekawie zapowiada się konfrontacja ebut.pl Stali Gorzów z Fogo Unią Leszno. Oczywiście za faworyta uznawana jest drużyna gospodarzy, jednak goście zapewne tanio skóry nie sprzedadzą. Sprawdź Stal Gorzów – Unia Leszno typy.

Stal Gorzów – Unia Leszno typy bukmacherskie

Pora szerzej omówić Stal Gorzów – Unia Leszno typy. W tym miejscu warto zauważyć, że przynajmniej 10-punktowy triumf Stali przewiduję z uwagi na to, że ten zespół ma po prostu większy potencjał niż Unia Leszno. Poza tym “Byki” borykają się z kontuzjami, co znacząco wpływa na ich siłę rażenia.

Stal Gorzów - Unia Leszno typy

Przeczuwam też, że Szymon Woźniak wykręci co najmniej 11 punktów. Na pewno jako stały uczestnik cyklu Grand Prix jest w stanie osiągać takie rezultaty. Czas pokaże, czy wykorzysta swoje możliwości.

Stal Gorzów znajduje się na trzecim miejscu w tabeli. Drużyna rozegrała 5 meczów, z czego wygrała 3 i przegrała 2, co daje im 6 punktów. Ich bilans zwycięstw i porażek pokazuje, że są konkurencyjnym zespołem, choć jeszcze nie osiągnęli pełnego potencjału.

Unia Leszno zajmuje szóste miejsce w tabeli. Zespół ten rozegrał 6 meczów, wygrywając tylko jeden z nich, co przyniosło im 3 punkty. Niestety, Unia Leszno przegrała 4 mecze, co znacząco wpłynęło na pozycję w tabeli.

Stal Gorzów – Unia Leszno składy awizowane

Znamy już składy awizowane na mecz Stal Gorzów – Unia Leszno. Jakie zestawienia zgłosili przedstawiciele obu sztabów szkoleniowych?

ebut.pl Stal Gorzów
9. Szymon Woźniak
10. Oskar Fajfer
11. Martin Vaculik
12. Jakub Miśkowiak
13. Anders Thomsen
14. Oskar Paluch
15. Jakub Stojanowski

Fogo Unia Leszno
1. Andrzej Lebiediew
2. Janusz Kołodziej
3. Bartosz Smektała
4. Keynan Rew
5. Grzegorz Zengota
6. Hubert Jabłoński
7. Antoni Mencel

Stal Gorzów – Unia Leszno kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wskazują na to, że faworytem tego spotkania jest ebut.pl Stal Gorzów. Fogo Unia Leszno na pewno się postawi, ale fakty są takie, że każdy inny wynik niż triumf gospodarzy tego pojedynku będzie ogromnym zaskoczeniem. Trudno sobie to wyobrazić.

Stal Gorzów – Unia Leszno bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie ekipy rywalizowały 4 czerwca 2023 roku. Wówczas Stal wygrała 49:41. Prędzej było 57:33 dla Stali, a jeszcze szybciej ta drużyna wygrała 47:43.

W ostatnim meczu Stali Gorzów orzeknięty został obustronny walkower. Prędzej gorzowianie przegrali 34:56 we Wrocławiu i wygrali w Zielonej Górze 49:41.

Unia Leszno ma za sobą serię porażek – w Grudziądzu 35:54, we Wrocławiu 33:57 i u siebie z Motorem Lublin 40:50.

Gdzie oglądać Stal Gorzów – Unia Leszno? Transmisja i godzina

Spotkanie Stal Gorzów – Unia Leszno przewidziano na 31 maja 2024 roku. Początek piątkowego ścigania o godz. 18:00.

Oczywiście dostępna będzie transmisja. Spotkanie obejrzysz na Eleven Sports 1. Stream internetowy znajdziesz zaś na Canal+ online i Pilot WP.

OGLĄDAJ TUTAJ