Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz typy i kursy (31.05.2024)

Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz typy i kursy (31.05.2024)

Pora na kolejne ekstraligowe emocje. Tym razem skupiamy się na pojedynku Krono-Plast Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz GKM Grudziądz. W ciemno można zakładać, że emocji tutaj nie zabraknie. Zobacz Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz typy.

Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz typy bukmacherskie

W kontekście starcia Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz jestem praktycznie pewny, że wygrają gospodarze. Mają oni większy potencjał i pojadą u siebie, co jest wręcz kluczowe.

Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz typy

Jednocześnie podsuwam Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz typy, iż Leon Madsen wykręci przynajmniej 12 punktów. To bardzo doświadczony zawodnik, więc na pewno go na to stać.

Włókniarz Częstochowa zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów po pięciu rozegranych meczach. Drużyna ma na koncie jedno zwycięstwo, jeden remis i trzy porażki. Choć pozycja w tabeli może nie być zadowalająca, Włókniarz Częstochowa z pewnością będzie dążyć do poprawy swojej sytuacji w nadchodzącym meczu. Determinacja “Lwów” i chęć odniesienia zwycięstwa oraz domowy tor sprawiają, że są faworytem tego spotkania.

GKM Grudziądz plasuje się na czwartym miejscu w tabeli, co daje tej drużynie pewną przewagę psychologiczną. Zespół zdobył 4 punkty w pięciu meczach, z czego dwa mecze wygrał, a trzy przegrał. GKM Grudziądz, podobnie jak Włókniarz. Forma grudziądzan w ostatnich meczach była nieco niestabilna, co może być kluczowe w kontekście nadchodzącego starcia.

Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz składy awizowane

Poniżej składy awizowane na pojedynek Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz. Na kogo postawią przedstawiciele obu ekip?

ZOOleszcz GKM Grudziądz
1. Max Fricke
2. Jason Doyle
3. Kacper Pludra
4. Jaimon Lidsey
5. Vadim Tarasenko
6. Kacper Łobodziński
7. Kevin Małkiewicz

KRONO-PLAST Włókniarz Częstochowa
9. Mikkel Michelsen
10. Maksym Drabik
11. Kacper Woryna
12. Mads Hansen
13. Leon Madsen
14. Igor Nabiałkowski
15. Kajetan Kupiec

Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz kursy bukmacherskie

Faworytem tego spotkania jest Włókniarz. Na to wskazują między innymi kursy bukmacherskie.

Biorąc pod uwagę aktualne statystyki i potencjał obu drużyn, Włókniarz Częstochowa wydaje się być faworytem tego meczu. Sytuacja “Lwów” w tabeli oraz dążenie do poprawy wyników mogą być decydującymi czynnikami. Mimo że GKM Grudziądz znajduje się wyżej w tabeli, różnica punktowa nie jest duża, co zapowiada wyrównane i zacięte spotkanie.

Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ostatnie dwa mecze tych dwóch ekip to remisy 45:45. Prędzej GKM wygrał 48:42.

Włókniarz ostatnio pokonał Apatora 50:40. Prędzej było 39:51 dla Motoru, szybciej Włókniarz zremisował 45:45 ze Spartą.

GKM zaś ostatnio odnotował obustronny walkower. Szybciej było 47:42 dla GKM w starciu z Apatorem. Jeszcze prędzej 54:35 triumfował GKM nad Unią.

Gdzie oglądać Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz? Transmisja i godzina

Pojedynek Włókniarz – GKM odbędzie się 31 maja 2024 roku. Początek o godz. 20:30. Transmisja na Eleven Sports 1. Pojedynek zobaczysz też na Canal+ online i Pilot WP.

Kibice z pewnością mogą spodziewać się pasjonującego widowiska, w którym każda z drużyn będzie walczyć o cenne punkty. Włókniarz Częstochowa, mający coś do udowodnienia, na pewno da z siebie wszystko, aby uzyskać zwycięstwo przed własną publicznością.

OGLĄDAJ TUTAJ