ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów transmisja: Gdzie oglądać mecz?

ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Ależ to będzie mecz, ależ szykują się emocje! W Rybniku miejscowy ROW podejmie w meczu 3. kolejki Metalkas 2. Ekstraligi ekipę Arged Malesy Ostrów. Gdzie oglądać ten mecz? Wyjaśniam, gdzie pojawi się ROW Rybnik – Agred Malesa Ostrów transmisja.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów? Transmisja na żywo (27.04.2024)

Na wstępie warto wyjaśnić, ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów gdzie oglądać przez internet. Internetowa transmisja z tego świetnie zapowiadającego się meczu dostępna będzie na Canal+ online.

Konfrontacja w Rybniku dojdzie zaś do skutku w dniu 27 kwietnia 2024 roku. Początek zmagań wyznaczono na godzinę 16:30. Warto wygospodarować sobie trochę czasu, by móc śledzić tę rywalizację.

OGLĄDAJ TUTAJ

ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Na pewno niektórzy woleliby oglądać mecz Innpro ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów w telewizji. Czy będzie taka możliwość? Ależ oczywiście, że tak! Transmisja telewizyjna pojawi się na kanale Canal+ Sport 5.

Jest więc pełna dowolność. Mecz będzie można śledzić zarówno przez internet, jak i w telewizji. Każdy może wybrać opcję, która bardziej mu odpowiada.

Jak te drużyny rozpoczęły sezon Metalkas 2. Ekstraligi?

Na inaugurację rozgrywek Arged Malesa Ostrów przegrała na wyjeździe z Polonią Bydgoszcz 38:51. W drugiej kolejce natomiast ostrowianie odnotowali pokaźny triumf. Na domowym terenie pewnie rozprawili się z Wybrzeżem Gdańsk – padł wynik 57:32.

Jeżeli chodzi zaś o ROW Rybnik, to “Rekiny” na “dzień dobry” uzyskały wygraną nad ekipą PSŻ Poznań. Druga konfrontacja z udziałem ROW-u została przełożona na 30 kwietnia – wszystko ze względu na kapryśną pogodę przed starciem w ramach II kolejki z rzeszowską Stalą.

Raz jeszcze przypomnijmy, że ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów już 27 kwietnia o 16:30!