Arkadiusz Milik odejdzie z Juventusu? Do tej ligi mógłby trafić

Arkadiusz Milik odejdzie z Juventusu? Do tej ligi mógłby trafić
Icon Sport

Do końca tego sezonu i otwarcia okienka transferowego pozostało jeszcze trochę czasu, ale media już podają pewne informacje na temat przyszłości niektórych zawodników. Po dołączeniu do nowej agencji istnieje szansa na to, że Arkadiusz Milik odejdzie z Juventusu. “La Gazzetta dello Sport” poinformowała, gdzie polski napastnik mógłby trafić.

8 kwietnia pojawiła się informacja na temat tego, że w karierze Arkadiusza Milika doszło do znaczącej zmiany. Zmienił on swoich przedstawicieli i teraz znajduje się w rękach agencji CAA Stellar, która reprezentuje interesy takich zawodników jak na przykład Jacka Grealisha, Luke’a Shawa czy Eduardo Camavingi.

Arkadiusz Milik zagra w Premier League? To ponoć jego cel

Jak podaje “La Gazzetta dello Sport”, Arkadiusz Milik ma być zainteresowany odejściem do Premier League. Jak już wspomniano, agencja CAA Stellar reprezentuje interesy wielu piłkarzy z tamtego rynku, co również może pomóc w ewentualnym przeprowadzeniu takiej operacji.

Media informują, że polski napastnik już od dłuższego czasu chciał spróbować sił w kolejnej lidze i trafić właśnie do Premier League. Przypomnijmy, że występował już we Włoszech, Francji, Niemczech, a także Holandii.

Na poczynania Arkadiusza Milika mogą mieć wpływ także zmiany na ławce trenerskiej Juventusu. Wciąż nie jest znana przyszłość Massimiliano Allegriego. Nie ma więc pewności, czy inny trener widziałby Polaka w swoim składzie.

Aby dowiedzieć się, czy Arkadiusz Milik odejdzie z Juventusu, będziemy musieli poczekać na większą liczbę informacji. Na razie reprezentant Biało-Czerwonych znajduje się poza grą. Obecnie leczy kontuzje i na boisku pojawi się mniej więcej pod koniec kwietnia. W tym sezonie rozegrał dla “Starej Damy” 28 spotkań, w których udało mu się zdobyć 6 goli i zanotować jedną asystę. Trzeba podkreślić, że polski napastnik głównie pełni rolę rezerwowego i wchodzi z reguły na końcówki spotkań.