Barcelona – Real Madryt skrót, wynik i bramki wideo

Barcelona – Real Madryt skrót, wynik i bramki wideo

FC Barcelona po raz drugi w 2023 roku pokonuje Real Madryt. Mecz zaczął się świetnie dla Królewskich, którzy po samobójczym golu Araujo prowadzili już w 9 minucie. W końcówce pierwszej połowy Barca wyrównała za sprawą Sergiego Roberto. Trzy punkty gospodarzom zapewnił Franck Kessie w 92 minucie meczu. Sprawdź poniżej bramki i Barcelona – Real skrót wideo.

Skrót meczu Barcelona – Real Madryt bramki wideo (2:1)

El Clasico to bez wątpienia jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych spotkań, jakie mają miejsce w piłce klubowej na przestrzeni całego sezonu. Jesteście ciekawi, jak wyglądał przebieg najnowszej odsłony tych prestiżowych zmagań? Rzućcie więc okiem na Barcelona – Real Madryt skrót wideo.

Barcelona po pokonaniu Realu ma już 12 punktów przewagi. Zrobiła więc duży krok w kierunku tytułu mistrzowskiego.

Real Madryt objął prowadzenie już w 9 minucie meczu. Kuriozalnego gola samobójczego zanotował Araujo. Poniżej zobaczysz wszystkie Barcelona – Real Madryt gole wideo.

Barcelona doprowadziła do wyrównania w 45 minucie spotkania. W zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Sergi Roberto.

W 81 minucie przez moment Real wyszedł na prowadzenie. Bramkę zdobył Assensio. Jednak po interwencji VAR arbiter spotkania odgwizdał minimalnego spalonego.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry Kessie strzelił na 2:1. Franck Kessie pewnie wykorzystał podanie w pole karne od Balde.