Bartosz Slisz kontuzjowany? Reprezentant Polski przejdzie badania!

Bartosz Slisz kontuzjowany? Reprezentant Polski przejdzie badania!
Icon Sport

Choć zgrupowanie reprezentacji Polski dopiero się rozpoczęło, to już pojawiły się niezbyt dobre wieści na temat stanu zdrowia niektórych zawodników. Istnieje bowiem szansa, że Bartosz Slisz jest kontuzjowany. O problemach zdrowotnych pomocnika Atlanty United poinformował portal Meczyki.pl. Jak się okazuje, nie jest to jedyne zmartwienie Michała Probierza.

Michał Probierz ogłosił listę powołanych zawodników, gdzie nie znalazło się miejsce dla mającego ostatnio problemy zdrowotne Matty’ego Casha. Już pierwszy dzień zgrupowania polskiej kadry przyniósł niepokojące wieści odnośnie stanu zdrowia Bartosza Slisza oraz Oliwiera Zycha.

Bartosz Slisz ma problemy zdrowotne. Czy zagra na Euro 2024?

Portal Meczyki.pl poinformował, że być może Bartosz Slisz jest kontuzjowany. Zawodnik odczuwa ponoć problem ze stawem skokowym i potrzebne są badania, które wykluczą poważny uraz. Źródło zapewnia, że te doniesienia zostały już potwierdzone przez Polski Związek Piłki Nożnej. Wszystko wskazuje jednak na to, że występ byłego pomocnika Legii Warszawa na Euro 2024 nie jest zagrożony.

Warto przypomnieć, że mówimy o podstawowym zawodniku w układance Michała Probierza, który często na niego stawia. Bartosz Slisz gra także regularnie w klubie – w tym sezonie ma na swoim koncie 15 meczów w MLS, w których zdobył jednego gola.

Wczoraj pojawiły się również informacje na temat urazu czwartego bramkarza, który miał trenować z pozostałymi zawodnikami w trakcie zgrupowania. Mowa o Oliwierze Zychu z Puszczy Niepołomice. On również ma przejść badania, ale może ostatecznie nie dać rady wyzdrowieć i udać się z resztą kadry do Niemiec.

Lista powołanych przez Michała Probierza zawodników jest tą szeroką, z której selekcjoner będzie zmuszony skreślić jakieś nazwiska. Oby nie okazało się, że wybory dokonywane przez selekcjonera reprezentacji Polski są podyktowane sytuacją zdrowotną jego piłkarzy.

Biało-Czerwoni podczas tego zgrupowania zagrają dwa mecze towarzyskie przed wyjazdem na Euro 2024. Najpierw podopieczni Michała Probierza zmierzą się z Ukrainą (7 czerwca), a potem zagrają z Turcją (10 czerwca).