Gosia Magical zatrzymana. Schreiber interweniuje!

Gosia Magical zatrzymana. Schreiber interweniuje!

Podczas gali Clout MMA 4 miało dojść do walki Marianna Schreiber – Goha Magical. Z najnowszych doniesień wynika, że tego starcia nie będzie. Przekazano, że Małgorzata Zwierzyńska została zatrzymana!

Marianna Schreiber informuje o odwołaniu walki!

W piątek (8 marca) odbyło się ważenie i media training uczestników gali Clout MMA 4. Krótko później internet zaczęły obiegać informacje o… aresztowaniu Małgorzaty Zwierzyńskiej. Mama Daniela Magicala tym razem miała się zmierzyć z Marianną Schreiber.

Właśnie ona przekazała nowe wieści. Na platformie X donosi, że… walki nie będzie.

“Gosia Magical została ZATRZYMANA. Walki z Gosią Magical nie będzie. Gosia została dziś podczas media treningu @cloutmma zabrana. Jesteśmy na komisariacie policji w Łodzi i próbujemy się czegokolwiek dowiedzieć razem z organizatorami i synem Gosi” – napisała Schreiber.

Słuchajcie, jesteśmy po media trainingu. 50-letnia kobieta Małgorzata Zwierzyńska – Goha Magical – została zabrana (…). Zabrały te osoby ją z Atlas Areny. Ktoś zadzwonił na telefon jej syna Łukasza – powiedziała Schreiber.

Chłopak dowiedział się, że rzekomo Małgorzata Zwierzyńska została zatrzymana na okres 45 dni. Za co? Tego nie wiadomo.

Powiedzieli, że nie ma możliwości spotkania się syna z mamą. Zaraz będziemy próbować działać, chcemy pomóc – dodała kontrowersyjna celebrytka.

Czy to rzeczywiście prawda, czy może jednak ustawka? Tego na razie nie wiemy.