Grand Prix Polski w Gorzowie – dzika karta i rezerwowi. Kto wystartuje w SGP Gorzów 2022?

Na 25 czerwca zaplanowano GP Polski Gorzów. Zmagania na stadionie im. Edwarda Jancarza powinny dostarczyć wielu emocji. Komu przypadła Grand Prix Polski w Gorzowie dzika karta na te zawody?

grand prix polski w gorzowie dzika kartaKto wystartuje z dziką kartą na Grand Prix Polski w Gorzowie?

Podczas turnieju Speedway Grand Prix na torze w Gorzowie Wielkopolskim z “dziką kartą” wystąpi Szymon Woźniak. To zawodnik Moje Bermudy Stali Gorzów. Zna on zatem bardzo dobrze tor, na którym odbędzie się SGP Gorzów 2022.

Woźniak solidnie sprawuje się w rozgrywkach PGE Ekstraligi 2022. Aktualnie jest ósmym zawodnikiem w klasyfikacji indywidualnej. Wykręcił średnią biegopunktową 2,237.

Kto będzie rezerwowymi na SGP Gorzów 2022?

Już jakiś czas temu ogłoszono rezerwowych podczas SGP w Gorzowie Wielkopolskim. Te role powierzono Wiktorowi Jasińskiemu i Oskarowi Paluchowi. Tego drugiego uznaje się za złote dziecko gorzowskiego speedwaya.

Jak wypadała dzika karta na GP Polski w Gorzowie w poprzednich latach?

W 2021 nie odbyło się Grand Prix w Gorzowie. W 2022 roku w tym mieście zorganizowano natomiast dwie rundy tego legendarnego cyklu. Z “dziką kartą” w obu zaprezentował się Anders Thomsen. Najpierw wywalczył 3 punkty, a następnie zapisał przy swoim nazwisku 6 “oczek”.

W 2018 roku w Gorzowie z “dziką kartą” pojechał z kolei Szymon Woźniak. Wtedy zapisał przy swoim nazwisku 8 “oczek”. Teraz stanie przed szansą na poprawienie tego wyniku. Jak spisze się Grand Prix Polski w Gorzowie dzika karta? Czas pokaże.

Kiedy Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie?

Grand Prix Polski w Gorzowie odbędzie się 25 czerwca 2022 roku. Transmisja na platformie Player i TTV. Początek zmagań o 19:00.

5 1 vote
Article Rating