Kiedy gra Świątek na BNP Paribas Open? O której mecz z Garcią?

Kiedy gra Świątek na BNP Paribas Open? O której mecz z Garcią?
Icon Sport

Kolejny cel postawiony sobie przez liderkę światowych list udało się szybko i sprawnie zrealizować. Pora zatem o kolejny krok w kierunku wielkiego finału. Kiedy gra Iga Świątek, o której i gdzie oglądać ten mecz? Serdecznie zapraszamy.

Kiedy gra Iga Świątek z Garcią?

Kolejne fazy turnieju BNP Paribas Poland Open rozgrywane są dzień po dniu. Pojedynek ćwierćfinałowy z Caroliną Garcią będzie miał więc miejsce już w dniu 29 lipca 2022 roku.

O której gra Świątek z Garcią?

Odpowiedź na pytanie, o której gra Świątek jest niezwykle istotna z jednego prostego powodu. Na przegapienie meczu z udziałem najlepszej polskiej tenisistki nie może sobie absolutnie pozwolić żaden fan tenisa. Na ten moment rozpoczęcie potyczki ćwierćfinałowej z udziałem Igi zaplanowano na godz. 15:30. Wszystko może jednak ulec jeszcze zmianie. Będzie to zależne od rozstrzygnięć innych spotkań rozgrywanych na warszawskich kortach.

BNP Paribas Poland Open, gdzie oglądać tet turniej?

Informacje na temat tego, kiedy gra Iga Świątek są już Wam doskonale znane. Pora więc dowiedzieć się, gdzie można śledzić na żywo mecze z jej udziałem. Jest to możliwe na antenach stacji TVP1, na stronie internetowej sport tvpsport.pl oraz dedykowanej aplikacji mobilnej.