Świątek – Garcia typy bukmacherskie, kiedy, o której i gdzie oglądać transmisję?

Tylko dwa kroki dzielą pewną młodą tenisistkę z Raszyna od kolejnego finału turnieju rangi WTA. Czy zdoła je wykonać bezproblemowo? Świątek – Garcia o której, gdzie i kiedy oglądać?

Świątek – Garcia typy (29.07.2022)

Nie macie pomysłu na Świątek – Garcia typy. Oto kilka naszych interesujących propozycji:

Kolejna ofiara na horyzoncie

Przeciwniczki, które przystępują do pojedynków z Igą Świątek są zwykle pogodzone ze swoim losem. Tym bardziej podczas turnieju w Warszawie, gdzie po drugiej stronie siatki stają raczej zawodniczki dużo niżej notowane od aktualnej liderki światowych list. Uważamy, że na przestrzeni całego omawianego turnieju nie znajdzie się absolutnie żadna tenisistka, która mogłaby zagrozić 21-latce. Konsekwencją tego powinna być więc końcowa wygrana w piątkowej potyczce. I to wygrana ze stratą co najwyżej siedmiu gemów.

iga swiatek

 

Osiem w przypadku Igi i aż siedemnaście u Caroline Garcii. Tyle przegranych gemów w dwóch dotychczasowych meczach BNP Paribas Poland Open mają na swoich kontach dwie wymienione zawodniczki. Różnica jest ogromna. Podobnie zresztą jak i poziom zmęczenia. Nie mamy więc najmniejszych wątpliwości, że to Polka będzie w tym starciu stroną dominującą. W wyniku tego Garcia powinna zdobyć nie więcej niż sześć gemów. Takie Świątek – Garcia zakłady są z pewnością warte uwagi. Zaufajcie nam!

Ostatnie mecze

Iga Świątek 

  • Świątek – Lee 2:0
  • Świątek – Fręch 2:0
  • Świątek – Cornet 2:0

Wejście w warszawski turniej jest jak na razie wyjątkowo udane w przypadku Igi. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tendencja ta będzie nadal podtrzymywana.

Caroline Garcia

  • Cocciaretto – Garcia 0:2
  • Doi – Garcia 0:2
  • Bronzetti – Garcia 2:1

Francuzka zaliczyła bardzo udany początek zmagań na kortach ulokowanych w stolicy naszego pięknego kraju. Dopisanie kolejnego zwycięstwa do jej konta wydaje się jednakże niemożliwe. Po drugiej stronie siatki stawi się bowiem zawodniczka, na którą sposób potrafią znaleźć tylko nieliczni w tej jakże widowiskowej dyscyplinie.

Bezpośrednie starcia

  • Garcia – Świątek 0:2

Obie tenisistki spotkały się dotychczas zaledwie raz. Jak nietrudno się domyślić, górą była wtedy reprezentantka Polski. Tym razem z pewnością będzie podobnie. Nie ma innej opcji.

Kiedy mecz Świątek – Garcia? O której godzinie?

Rozpoczęcie omawianej rywalizacji zaplanowano na godz. 15:30 w dniu 29 lipca 2022 roku.

Gdzie oglądać Świątek – Garcia?

Pojedynek pomiędzy Igą Świątek a Caroline Garcią będzie można śledzić na antenach stacji TVP1, poprzez stronę internetową tvpsport.pl, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej.