Kiedy losowanie 1/4 finału Ligi Konferencji. Potencjalni rywale Lecha Poznań

Kiedy losowanie 1/4 finału Ligi Konferencji. Potencjalni rywale Lecha Poznań

Rezultat dzisiejszego starcia w Sztokholmie sprawił, że Kolejorz oficjalnie melduje się w kolejnej fazie zmagań najnowszego tworu organizacji UEFA. Wszyscy kibice poznańskiego zespołu nerwowo wyczekują już zatem na losowanie Ligi Konferencji. Jesteście ciekawi, kiedy ono się odbędzie i z kim zagra Lech w 1/4 finału? W niniejszym tekście znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. Serdecznie zapraszamy.

Kiedy losowanie Ligi Konferencji Europy? O której?

Wielki sukces podopiecznych Johna van den Broma stał się wreszcie faktem. Mimo nieprzychylnych komentarzy ze strony największych wrogów poznańskiej ekipy zespół ten dalej kontynuuje swój piękny pucharowy sen. Kolejnym krokiem będzie udział w 1/4 finału Ligi Konferencji.

Losowanie najlepszej ósemki tych rozgrywek wedle oficjalnych informacji powinno rozpocząć się punktualnie o godz. 14:00 w dniu 17 marca 2023 roku. Kto może być kolejnym rywalem Mikaela Ishaka i spółki? O tym w kilku słowach w następnym akapicie.

Potencjalni rywale Lecha w ćwierćfinale Ligi Konferencji

Wielu fanów Dumy Wielkopolski przeszukuje zapewne już internet w poszukiwaniu informacji, z kim zagra Lech Poznań w ćwierćfinale? Na tę chwilę lista takich drużyn jest jeszcze dość rozległa, gdyż finalne zestawienie będzie znane dopiero około godz. 23:00, a więc tuż po końcowym gwizdku potyczek zaplanowanych na 21:00.

  • Gent
  • Fiorentina
  • Basel
  • Alkmaar
  • Nice
  • Anderlecht
  • West Ham

Ciężko oczekiwać, aby na tym etapie zmagań poznaniacy trafili na drużynę, z którą będzie im się grało równie dobrze co z Djurgardens. Limit szczęścia się chyba wyczerpał i teraz trzeba będzie dać z siebie absolutnego maxa. Miejmy nadzieję, że będzie nam dane tworzyć kolejne takie zestawienie przed starciami półfinałowymi. Do boju Kolejorz!