Krzysztof “Diablo” Włodarczyk zawalczy we freak-fightach. Znamy rywala!

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk zawalczy we freak-fightach. Znamy rywala!
Icon Sport

Ledwo co zakończyła się gala Fame MMA 21, gdzie w walce wieczoru wziął udział znany pięściarz, a tu już szykuje się kolejne starcie z udziałem znanego przedstawiciela tej dyscypliny. Poinformowano, że Krzysztof “Diablo” Włodarczyk zawalczy we freak-fightach. W walce wieczoru naprzeciwko byłego mistrza świata stanie Amadeusz “Ferrari” Roślik.

Gala Fame MMA 21 dostarczyła widzom sporo emocji. Klaudia Syguła okazała się lepsza od Ewy Piątkowskiej, ale kibice czekali na walkę wieczoru. W niej stanęli naprzeciwko siebie Tomasz Adamek i Patryk “Bandura” Bandurski. “Góral” w swoim freak-fightowym debiucie nie dał szans przeciwnikowi i odniósł pewne zwycięstwo.

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk – Amadeusz “Ferrari” Roślik na Fame MMA 22

Okazuje się, że na walce Tomasza Adamka nie kończy się udział byłych bokserów w galach tej federacji. Swoich sił spróbuje również Krzysztof “Diablo” Włodarczyk. 25 lipca 2023 Fame MMA ogłosiła w mediach społecznościowych zakontraktowanie pięściarza i w końcu mamy tego owoce.

Co ciekawe, były mistrz świata miał już wystąpić na Fame MMA, ale Krzysztof “Diablo” Włodarczyk zerwał rozmowy i ostatecznie ta walka nie doszła do skutku. Wtedy jego rywalem miał być Arkadiusz Tańcula.

Tym razem naprzeciwko Krzysztofa “Diablo” Włodarczyka stanie Amadeusz “Ferrari” Roślik, który wraca do Fame MMA po dłuższej przerwie. Nie tak dawno spróbował swoich sił zagranicą, ale przegrał z Nathanielem “Salt Papim” Bustamante. Przed walką z byłym pięściarzem freak-fighter zmierzy się jeszcze z Denisem Załęckim na gali Clout MMA 5.

Walka wieczoru, w kótrej zmierzą się Krzysztof “Diablo” Włodarczyk – Amadeusz “Ferrari” Roślik, ma odbyć się na gali Fame MMA 22. Ta impreza została zaplanowana na 31 sierpnia, a zawodnicy zawalczą ze sobą w łódzkiej Atlas Arenie.