KSW 67 kiedy, gdzie i kto walczy? Znamy szczegóły!

KSW 67

Podczas trwającej gali KSW 66 w Szczecinie, poznaliśmy pierwsze informacje na temat następnego wydarzenia spod szyldu tejże organizacji, a więc KSW 67.

Kiedy KSW 67 i gdzie?

Wiadomo już, że Warszawa będzie gospodarzem gali KSW 67. Kiedy? 26 lutego 2022 roku! Kibice nie będą mieli zatem za dużo odpoczynku, aby uspokoić emocje po szczecińskiej gali. Nieco ponad miesiąc później, KSW zawita do stolicy kraju. To wcielenie w życie planu szefostwa organizacji, która po podpisaniu współpracy z Viaplay, chce organizować co najmniej jedną galę w miesiącu.

Kto będzie walczył na KSW 67 – karta walk

Szefowie KSW odkryli także pierwsze karty jeśli chodzi o to, którzy zawodnicy wystąpią na KSW 67. Kto walczy? Wisienką na torcie będzie walka o pas mistrzowski kategorii ciężkiej, w której zmierzą się, panujący mistrz Phil de Fries oraz niepokonany w KSW, Darko Stosić. Wiadomo też, że w Warszawie zobaczymy wracającego po kontuzji Andrzeja Grzebyka, który zmierzy się z Adrianem Bartosińskim. Według nieoficjalnych informacji, walka ta ma być oficjalnym eliminatorem do walki o pas mistrzowski, który w kategorii półśredniej dzierży Roberto Soldić.

Sprawdź, gdzie oglądać KSW i UFC oraz inne gale.

0 0 votes
Article Rating