KSW 85: Adrianna Kreft zmierzy się z Yasmin Guimaraes

KSW 85: Adrianna Kreft zmierzy się z Yasmin Guimaraes

Do karty walk KSW 85 został dodany drugi pojedynek kobiet. 19 sierpnia w Nowym Sączu rękawice skrzyżują ze sobą Adrianna Kreft oraz Brazylijka Yasmin Guimaraes. Polka będzie walczyła o miano utrzymania niepokonanej zawodniczki na polu zawodowym. W walce wieczoru gali na Podhalu zobaczymy starcie o pas wagi piórkowej pomiędzy Salahdinem Parnassem oraz Robertem Ruchałą.

KSW 85: Adrianna Kreft zmierzy się z Yasmin Guimaraes o utrzymanie miana niepokonanej zawodniczki

Adrianna Kreft zadebiutowała w okrągłej klatce KSW podczas gali oznaczonej numerem 75. Zmierzyła się ona wtedy z Petrą Castkovą. Starcie było dla Polki trudne, pojedynek był wyrównany i zakończył się decyzją sędziów, która przyniosła sporo kontrowersji. Drugi pojedynek był dla Kreft dużo bardziej efektowny. W fantastycznym stylu poradziła sobie ona z Karoliną Owczarz, którą poddała. Kreft jest ostatnio bardzo aktywna. Zawodniczka trenująca w MMA Tczew na gali KSW 85 podejmie Yasmin Guimaraes, która ma za sobą tylko jedną walkę pod banderą największej polskiej organizacji MMA. W debiucie na gali KSW 80 pokonała na punkty bardzo doświadczoną polską kickbokserkę, Emilię Czerwińską. Brazylijka jest zawodniczką, której kariera toczy się błyskawicznie. Swoją pierwszą zawodową walkę stoczyła rok temu, w ciągu 8 miesięcy stoczyła 5 pojedynków i 4 z nich zakończyła jako zwyciężczyni. Zanim zdecydowała się na starty w MMA walczył w formule Muay Thai.

Karta walk KSW 85

W Nowym Sączu fani MMA będą mieli co oglądać. W walce wieczoru zobaczymy fantastyczne starcie o pas wagi piórkowej pomiędzy Robertem Ruchałą oraz Salahdinem Parnassem. Ponadto w rozpisce znajdują się również bardzo ciekawie zapowiadające się starcia Patryka Kaczmarczyka z Danielem Tarchilą oraz Ibragima Chuzigaeva z Bohdanem Gnidko. Oto jak wygląda aktualnie karta walk KSW 85:

  • Salahdine Parnasse #C (17-1, 2 KO, 7 Sub) vs Robert Ruchała #IC (9-0, 1 KO, 3 Sub)
  • Ibragim Chuzhigaev #C (17-5, 8 KO, 2 Sub) vs Bohdan Gnidko #3 (10-0, 6 KO, 4 Sub)
  • Patryk Kaczmarczyk #7 (9-2, 3 KO, 2 Sub) vs Daniel Tărchilă #8 (6-1, 2 KO, 2 Sub)
  • Patryk Surdyn #5 (7-3, 1 KO, 2 Sub) vs Kamil Szkaradek #8 (4-0, 1 KO, 1 Sub)
  • Oumar Sy #2 (9-0, 4 KO, 3 Sub) vs Kleber Raimundo Silva #5 (21-12, 1 NC, 14 KO, 3 Sub)
  • Michał Pietrzak #5 (10-6-1, 3 KO, 2 Sub) vs Marcin Krakowiak #7 (12-4, 5 KO, 6 Sub)
  • Adrianna Kreft (5-0, 1 KO, 2 Sub) vs Yasmin Guimarães (5-1, 1 Sub)
  • Wiktoria Czyżewska (2-0, 2 KO) vs Sandra Succar (2-0, 1 Sub)