Kylian Mbappe ma otrzymać w przyszłym tygodniu nową ofertę

Kylian Mbappe ma otrzymać w przyszłym tygodniu nową ofertę
Icon Sport

Przyszłość francuskiego zawodnika to jedna z najgorętszych spraw w świecie światowego futbolu. Wciąż nie ma pewności, gdzie zawodnik będzie grał w następnym sezonie. Wiele wskazuje jednak na to, że najbliższe dni mogą przynieść sporo wyjaśnień, ponieważ Kylian Mbappe ma otrzymać w przyszłym tygodniu nową ofertę.

Kylian Mbappe jest związany z Paris Saint-Germain kontraktem, który kończy się latem przyszłego roku. To oznacza, że jeśli nie dojdzie do przedłużenia tej wygasającej umowy, to Francuz już za dwa i pół miesiąca będzie mógł negocjować z dowolnym klubem. Cały czas bardzo dużo mówi się o Realu Madryt, który obserwuje sytuację francuskiego napastnika.

Kylian Mbappe ma otrzymać w przyszłym tygodniu nową ofertę. Decydujące dni

Latem byliśmy świadkami kryzysu między Kylianem Mbappe a PSG. Doszło nawet do tego, że Francuz nie trenował z resztą drużyny, nie udał się na tournee do Azji i nie zagrał w pierwszych meczach tego sezonu. Przynajmniej na jakiś czas sprawa ucichła, a już niebawem mistrz Francji ma wrócić do piłkarza z ostatnią propozycją przedłużenia umowy – informuje “Sport”.

Jeśli francuski napastnik nie przystanie na tę ostateczną ofertę ze strony PSG, to tak naprawdę wszystko może się zdarzyć, łącznie z transferem w trakcie zimowego okienka transferowego. Tylko w ten sposób paryski zespół mógłby coś jeszcze zarobić na swoim zawodniku.

Real Madryt jest świadomy tych wydarzeń, ale w obozie madryckiego klubu panuje tylko umiarkowany optymizm. W przeszłości już bywało tak, że Kylian Mbappe był o krok od przenosin do stolicy Hiszpanii, a ostatecznie pozostawał w Paryżu i tym razem również niczego nie można wykluczyć.

Kylian Mbappe ma otrzymać w przyszłym tygodniu nową ofertę, a warto przypomnieć, że francuski napastnik znajduje się obecnie w świetnej formie. W 9 meczach obecnego sezonu zawodnik Paris Saint-Germain strzelił już 8 goli. Ostatnio dał popis również w reprezentacji Francji, kiedy przeciwko Holandii zanotował dublet.