Kylian Mbappe otrzyma nową ofertę kontraktu. Na stole gigantyczne pieniądze!

Kylian Mbappe otrzyma nową ofertę kontraktu. Na stole gigantyczne pieniądze!
Icon Sport

Wydaje się, że saga związana z francuskim napastnikiem powoli zmierza ku końcowi. Teraz francuskie media informują, że Kylian Mbappe otrzyma nową ofertę kontraktu od PSG. Mistrz Francji chce przekonać rzutem na taśmę swojego gwiazdora, aby pozostał na Parc des Princes, oferując mu gigantyczne pieniądze – donosi francuski “Le Parisien”.

Warto przypomnieć, że obecna umowa Kyliana Mbappe z Paris Saint-Germain wygasa w czerwcu tego roku. To oznacza, że już teraz Francuz może negocjować z innymi klubami. Najgłośniej jest oczywiście o Realu Madryt, który zabiega o francuskiego napastnika od wielu lat. W przeszłości “Los Blancos” zostawali już na lodzie i w PSG mają nadzieję na powtórkę z rozrywki.

PSG złoży ofertę Kylianowi Mbappe. Chcą rozbić bank!

“Le Parisien” podaje, że PSG nie złożyło broni w walce o reprezentanta Francji i niebawem Kylian Mbappe otrzyma nową ofertę kontraktu. Na jego mocy miałby zarabiać w obecnym klubie 80 mln euro za sezon gry, a do tego należałoby doliczyć jeszcze bonusy i dodatki reklamowe.

Jeśli faktycznie PSG złożyłoby taką ofertę Kylianowi Mbappe, to oznaczałoby to, że znacznie przebiliby propozycję Realu Madryt. Nie tak dawno “ESPN” podawał, że “Los Blancos” mogą zapłacić Francuzowi mniej więcej 36 mln euro za rok gry.

Kwestie finansowe to jedno, ale kwestie sportowe to drugie. “Le Parisien” dodaje, że Kylian Mbappe nie jest zbyt mocno przekonany do projektu prowadzonego przez Luisa Enrique i ma zdawać sobie sprawę z tego, jakie drzwi mogą się przed nim otworzyć po przenosinach do Realu Madryt.

Wiele wskazuje na to, że już niebawem dowiemy się, jaką decyzję ostatecznie podejmie Kylian Mbappe. W mediach pojawiała się informacja odnośnie tego, że zawodnik ma się określić w okolicy 14 lutego. Wtedy też Paris Saint-Germain zmierzy się z Realem Sociedad w 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA.