Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (10.02.2024)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (10.02.2024)
fot. Icon Sport

Skoki narciarskie dzisiaj będą miały wyjątkowo napięty harmonogram. O czym dokładnie mowa? Sprawdź to w niniejszym tekście.

OGLĄDAJ TUTAJ

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

Sobota będzie zdecydowanie najciekawszym dniem podczas całego weekendu zmagań w Lake Placid. Wszystko rozpoczną próbne skoki narciarskie kiedy to zawodnicy będą trenować przed pierwszą serią konkursu indywidualnego. Serię próbną zaplanowano na 14:15. Dokładnie godzinę później ma rzekomo ruszyć premierowa seria konkursowa. Na 22:00 zaplanowano kolejną serię próbną, tyle że tym razem będzie ona poprzedzała pierwszy w tym sezonie konkurs duetów. On startuje punktualnie o 23:00. Oto szczegółowy plan dnia:

Sobota, 10.02.2024

14:15 – Seria próbna

15:15 – Konkurs indywidualny

22:00 – Seria próbna

23:00 – Konkurs duetów

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?

W naszym kraju jest całkiem pokaźne grono osób śledzących skoki narciarskie. Gdzie oglądać aktualnie poszczególne zawody zaliczane do cyklu Pucharu Świata? Ano, chociażby na stronie internetowej oraz w aplikacji Superbet. Bukmacher udostępnia swoim klientom stosowne relacje całkowicie za darmo. Jedynym wymogiem jest rejestracja konta.

OGLĄDAJ TUTAJ

Jeśli chodzi natomiast o transmisję telewizyjną, to tę znajdziesz na antenach stacji TVN, Eurosport 1 oraz Eurosport 2.

Amerykański sen, a może raczej koszmar?

Aleksander Zniszczoł rozbudził w nas nadzieje na uratowanie tego sezonu. Cieszynianin zaprezentował się w Willingen z naprawdę dobrej strony i gdyby udało mu się zachować nieco więcej zimnej krwi, to mielibyśmy kolejnego polskiego zwycięzcę konkursu PŚ w historii tej dyscypliny.

Czego można zatem oczekiwać po zmaganiach na MacKenzie Intervale? Jako że w poprzednim sezonie Polacy triumfowali w rywalizacji duetów, to liczę po cichu, że także i tym razem zdołają pozytywnie zaskoczyć. Zwycięstwo oczywiście jest zdecydowanie poza ich zasięgiem, ale lokatę w okolicach podium i dobre występy w konkursach indywidualnych przyjmę z otwartymi ramionami.