Legia Warszawa straci napastnika? Pojawiły się oferty!

Legia Warszawa straci napastnika? Pojawiły się oferty!
Icon Sport

W trakcie zbliżającego się okna transferowego w stołecznym klubie dojdzie prawdopodobnie do kilku ważnych zmian. Istnieje szansa na to, że Legia Warszawa straci napastnika. Sebastian Staszewski poinformował, że waży się przyszłość Tomasa Pekharta. Nadal nie wiadomo, jaką decyzję podejmie czeski piłkarz po zakończeniu tego sezonu.

Legia Warszawa po ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy wciąż liczy się w walce o europejskie puchary. “Wojskowi” dali radę pokonać na wyjeździe Lecha Poznań 2:1, dzięki czemu teraz zajmują trzecią pozycję w lidze, która gwarantuje właśnie grę w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy.

Tomas Pekhart odejdzie z Legii Warszawa? Czechowi wygasa kontrakt

Spekulacje na temat tego, że Legia Warszawa straci napastnika, biorą się głównie z sytuacji kontraktowej Tomasa Pekharta. Kontrakt czeskiego zawodnika wygasa w czerwcu tego roku. Sebastian Staszewski we wpisie na portalu X napisał, że “Wojskowi” zaoferowali zawodnikowi przedłużenie tej umowy.

“Wciąż niepewna jest przyszłość Tomáša Pekharta. Kilka dni temu otrzymał ofertę przedłużenia kontraktu z Legią Warszawa. Poważnie ją rozważa” – napisał dziennikarz.

Jak się okazuje, Tomas Pekhart ma w czym wybierać, ponieważ propozycja ze strony Legii Warszawa nie jest jedyną. “Na stole ma też lepsze finansowo opcje z USA, ZEA i Arabii, a także dwie z Czech (jedna to Jablonec)” – dodał Sebastian Staszewski.

Tomas Pekhart to 34-letni napastnik grający w Legii Warszawa od 2023 roku. Czech w tym sezonie rozegrał 38 spotkań, w których udało mu się trafić do siatki 13 razy, a dodatkowo zaliczył dwie asysty przy bramkach kolegów.

Jeśli ostatecznie obie strony nie dojdą do porozumienia, to będziemy świadkami kolejnego odejścia z Legii Warszawa. Wiadomo już, że ze stołecznym zespołem pożegna się po sezonie kapitan “Wojskowych” – Josue. Jemu także z końcem czerwca wygasa umowa, ale nie zostanie ona przedłużona.