Leo Messi wrócił do gry i po 12 minutach zdobył gola! [WIDEO]

Leo Messi wrócił do gry i po 12 minutach zdobył gola! [WIDEO]
Icon Sport

Argentyński zawodnik od pewnego czasu walczył z kontuzją, która uniemożliwiała mu występy dla Interu Miami oraz reprezentacji Argentyny. W spotkaniu z Colorado Rapids Leo Messi wrócił do gry i po 12 minutach zdobył gola. To jednak nie wystarczyło do tego, aby “Czaple” zdobyły komplet punktów. Ostatecznie to starcie zakończyło się remisem 2:2.

Absencja mistrza świata odbiła się bardzo mocno na formie Interu Miami. Leo Messi pauzował przez około miesiąc i łącznie opuścił pięć meczów. Podopieczni Gerardo Martino dali radę wygrać tylko jedno z tych spotkań. Co więcej, Argentyńczyk nie udał się również na zgrupowanie reprezentacji właśnie ze względu na swój stan zdrowia.

Leo Messi znów strzela. Argentyńczyk wrócił po kontuzji

Mecz z Colorado Rapids Leo Messi rozpoczął na ławce rezerwowych. W pierwszej połowie to goście wyszli na prowadzenie. W doliczonym czasie gry wynik tego spotkania otworzył Rafael Navarro.

Można napisać, że jak trwoga to do Leo Messiego. Mistrz świata pojawił się na murawie wraz rozpoczęciem drugiej części meczu. Argentyńczyk wpisał się na listę strzelców już w 57. minucie. Po otrzymaniu podania strzelił z linii pola karnego, a piłka po rykoszecie i odbiciu się od słupka wpadła do siatki.

Inter Miami już trzy minuty po zdobyciu gola wyrównującego wyszedł na prowadzenie. Tym razem z trafienia mógł cieszyć się Leonardo Afonso. Gdy wydawało się, że podopieczni Gerardo Martino zdobędą komplet punktów, to w końcówce wypuścili to zwycięstwo z rąk. Gola na wagę jednego punktu dla Colorado zdobył Cole Basett, ustalając wynik tej rywalizacji.

Kibiców na pewno cieszy to, że Leo Messi wrócił do gry i po 12 minutach zdobył gola, ale Inter Miami na razie nie bryluje w Major League Soccer, choć w Konferencji Wschodniej “Czaple” zajmują trzecią pozycję. Po 8 meczach mają na swoim koncie 12 punktów i tracą do prowadzącego New York Red Bulls dwa oczka, ale ten zespół ma o jedno spotkanie rozegrane mniej.