Liga Mistrzów siatkarzy półfinały: kiedy gra ZAKSA i Jastrzębski?

Liga Mistrzów siatkarzy półfinały: kiedy gra ZAKSA i Jastrzębski?
2020.09.24 Jastrzebie Zdroj Siatkowka CEV Liga Mistrzow sezon 2020/2021 Jastrzebski Wegiel - Draisma Dynamo Apeldoorn N/z Yacine Louati Foto Rafal Rusek / PressFocus 2020.09.24 Jastrzebie Zdroj Volleyball CEV Champions League season 2020/2021 Jastrzebski Wegiel - Draisma Dynamo Apeldoorn Yacine Louati Credit: Rafal Rusek / PressFocus / NEWSPIX.PL --- Newspix.pl By Icon Sport

Polskie kluby znów odgrywają kluczowe role w Lidze Mistrzów siatkarzy. Jastrzębski i ZAKSA awansowały do 1/2 finału, gdzie wygrały swoje pierwsze mecze. Czas zatem na rewanże. Sprawdź więc, kiedy gra ZAKSA i Jastrzębski w półfinale Ligi Mistrzów siatkarzy.

Półfinały Ligi Mistrzów siatkarzy – kiedy gra ZAKSA i Jastrzębski?

  • Jastrzębski Węgiel – Halkbank Ankara, 05.04.2023, godzina 20:30
  • Sir Safety Perugia – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, 06.04.2023, godzina 20:30

Kiedy gra Jastrzębski w półfinale Ligi Mistrzów siatkarzy? Jastrzębianie przystąpią do rewanżu już 5 kwietnia, a więc w środę. Początek meczu z Halkbankiem Ankarą punktualnie o godzinie 20:30.

Kiedy gra ZAKSA w półfinale Ligi Mistrzów siatkarzy? Kędzierzynianie zagrają rewanż 6 kwietnia, a więc w czwartek, także od godziny 20:30. Będzie to dzień po meczu Jastrzębskiego, co jest swego rodzaju wyjątkiem, bowiem pierwsze spotkania półfinałowe zostały rozegrane w ten sam dzień.

Rywalem Jastrzębskiego jest turecki Hankbank Ankara. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu Jastrzębski ograł ekipę z Ankary 3:1 i ma solidną zaliczkę przed rewanżem na domowym parkiecie. ZAKSA na rewanż do Perugi uda się także z zaliczką 3:1 po ostatniej wygranej w Kędzierzynie-Koźlu.

Trzymamy kciuki za polskie zespoły w półfinałach Ligi Mistrzów siatkarzy. Warto przypomnieć, że ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała dwie ostatnie edycje Ligi Mistrzów w piłce siatkowej, dwukrotnie w finale pokonując właśnie Trentino.

Gdzie oglądać półfinał Ligi Mistrzów siatkarzy? Transmisja na żywo

Na jakim kanale transmisja półfinału Ligi Mistrzów siatkarzy? Mecze półfinałowe transmitowane będą na Polsacie Sport. Jeżeli nie masz go w swoim abonamencie, skorzystaj z transmisji w Betclic TV. Wystarczy rejestracja konta i doładowanie go za co najmniej 1 złotówkę, żeby oglądać oba półfinały a także inne transmisje sportowe.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy finał Ligi Mistrzów siatkarzy?

Finał Ligi Mistrzów siatkarzy zostanie rozegrany 21 maja 2023 roku, o godzinie 18:00 w Turynie. Będzie to tylko jeden mecz, i co naturalne, liczymy, że zmierzą się w nim ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Jastrzębskim Węglem.