Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022: Polska – Chiny gdzie oglądać, o której i kiedy mecz?

Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022: Polska – Chiny gdzie oglądać, o której i kiedy mecz?

Kolejnymi rywalami Polaków w Liga Narodów w piłce siatkowej mężczyzn 2022 są reprezentanci Chin. W teorii starcie z tym zespołem powinno być pojedynkiem bez przysłowiowej historii. Czy tak będzie jednak w rzeczywistości?

Polska – Chiny siatkówka mężczyzn Liga Narodów

Każdym zdarzają się potknięcia. Nawet tym największym. A przecież do takiego grona bez wątpienia zalicza się reprezentacja Polski. Sensacyjna porażka z Irańczykami wymusza na podopiecznych Nikoli Grbica pełną koncentrację aż do ostatniej batalii grupowej. Przypomnijmy bowiem, że wyższe miejsce w czołowej ósemce pozwala mierzyć się w ćwierćfinale z niżej notowaną drużyną. Jest więc zdecydowanie o co walczyć.

Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022 być może nie padnie w tym roku łupem Bartosza Kurka i jego reprezentacyjnych kolegów, jednak dobre przetarcie przed zbliżającymi się mistrzostwami świata jest niezwykle potrzebne. Wierzymy, że nasze Orły zrobią w ten piątkowy wieczór wszystko, aby jak najlepiej zaprezentować się przed publicznością zgromadzoną w gdańskie Ergo Arenie. Gdzie i o której dokładnie rozpoczyna się to spotkanie? O tym w kilku słowach poniżej.

Kiedy grają polscy siatkarze z Chinami?

Potyczka Biało-czerwonych z jedną z najsłabszych drużyn tegorocznej edycji Ligi Narodów odbędzie się już w dniu 7 lipca 2022r. Jej początek zaplanowano na godz. 20:00.

Gdzie obejrzeć Polska – Chiny na żywo?

Jeśli chodzi o spotkanie Polska – Chiny transmisja z tego wydarzenia będzie miała miejsce na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport. Co ciekawe nie jest to jednak pełna odpowiedź na pytanie Polska – Chiny gdzie obejrzeć ten mecz? Relację live z omawianego starcia będzie bowiem przeprowadzał STS. Zainteresowani oprócz śledzenia poczynań naszych siatkarzy mogą więc założyć się z bukmacherem o wynik meczu bądź też dorobek punktowy któregoś z graczy.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Zarejestruj się

Betclic

Cashback do 200 zł

Zarejestruj się

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ