Marcin Bułka wypowiedział się na temat swojej przyszłości. To tam chce grać!

Marcin Bułka wypowiedział się na temat swojej przyszłości. To tam chce grać!
Icon Sport

Wśród polskich piłkarzy znajdziemy kilku, których sytuacja na rynku transferowym może być wyjątkowo ciekawa. Do jednego z nich zaliczymy na pewno bramkarza OGC Nice. W ostatnim wywiadzie Marcin Bułka wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Reprezentant Biało-Czerwonych uchylił rąbka tajemnicy odnośnie tego, gdzie może występować w następnym sezonie.

Marcin Bułka notuje świetny sezon w barwach OGC Nice. Polski golkiper rozegrał 35 meczów, w których udało mu się zachować 17 czystych kont, dzięki czemu znalazł się w europejskiej czołówce. Jest doceniany i nominowany do nagród, a pojawiają się także spekulacje na temat ewentualnego transferu i to ze strony naprawdę wielkich marek. Wśród nich znajdziemy na przykład Real Madryt czy Manchester United.

Marcin Bułka zaskoczył i wyjawił swoje plany na przyszłość

W Nice-Matin Marcin Bułka wypowiedział się na temat swojej przyszłości. “W klubie dano mi szansę. Odczuwam dumę z noszenia barw Nicei, jestem związany z kibicami i pozostaję skupiony. Czuję się jak w domu. Myślę, że będziemy kontynuować tę współpracę w przyszłym sezonie” – powiedział polski bramkarz.

Czy reprezentant Polski tym samym zamknął temat ewentualnego transferu w nadchodzącym okienku? Na pierwszy rzut oka można tak sądzić, ale warto pamiętać o tym, że kilka wielkich klubów będzie chciało wzmocnić obsadę bramki przed kolejną kampanią. Być może lukratywna oferta od jakiegoś giganta będzie w stanie coś tutaj namieszać. Umowa Polaka z OGC Nice obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku.

Na razie Marcin Bułka wraz z kolegami walczą o to, aby dobrze zakończyć bieżący sezon Ligue 1. Na ten moment OGC Nice zajmuje piątą pozycję w lidze, co gwarantuje występy w Lidze Europy w następnych rozgrywkach. Ekipa z Lazurowego Wybrzeża czuje jednak na plecach oddech rywali, ponieważ szóste Lens ma tylko o dwa oczka mniej.