Na jakich zasadach zawalczą Khalidov i Adamek? Kiedy?

Na jakich zasadach zawalczą Khalidov i Adamek? Kiedy?

Wielu kibiców po ogłoszeniu walki Khalidov – Adamek zastanawia się, na jakich zasadach odbędzie się ten legendarny, niewątpliwie jeden z najgłośniejszych w historii pojedynków na polskiej ziemii.

Zasady walki Khalidov – Adamek: ile rund, jakie rękawice i formuła?

Od razu kiedy poinformowano o walce Khalidov – Adamek, jasne stało się, na jakich zasadach wejdą do niej obaj dżentelmeni. Zgodnie z zapowiedziami Tomasza Adamka, który wielokrotnie w wywiadach podkreślał, że nie zamierza się wygłupiać i walczyć poza boksem, Khalidov i Adamek zmierzą się właśnie w pięściarskim pojedynku. Ile rund będzie trwała walka Khalidov – Adamek? W jakich rękawicach zawalczą?

KSW Epic PPV

ODBIERZ BONUS

O tym także już poinformowano. Mamed Chalidow i Tomasz Adamek wyjdą do sześciorundowego pojedynku (po 3 minuty każda) w normalnych bokserskich rękawicach, które ważą 10 uncji. Trudno nie odnieść wrażenia, że reguły narzucał tutaj “Góral”, ale takie prawo wielkiego mistrza, który w swojej karierze był w posiadaniu aż trzech pasów mistrzowskich.

Khalidov - Adamek bonus 400 zł Fortuna

ODBIERZ BONUS

Kiedy walka Khalidov – Adamek i gdzie?

Walka Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem odbędzie się na gali XTB KSW EPIC, która zostanie zorganizowana 24 lutego 2024 roku w Arenie Gliwice. To specjalne wydarzenie, które zostało zakontraktowane właśnie z myślą o tych dwóch wielkich ikonach polskich sportów walki, a konkretnie mma i boksu.

Sprawdź typy na walkę Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem [ KLIKNIJ TUTAJ ]