Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (24.02.2024)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (24.02.2024)
fot. Icon Sport

Zadowalające występy Piotra Żyły oraz Aleksandra Zniszczoła podczas konkursu duetów sprawiły, że skoki narciarskie dzisiaj zapowiadają się arcyciekawie. Sprawdź, o której można się spodziewać rozpoczęcia zawodów i gdzie będzie można znaleźć transmisję na żywo.

OGLĄDAJ TUTAJ

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

Sobota, 24.02.2024r.

14:00 – Kwalifikacje

16:30 – Konkurs indywidualny

Na obiekcie im. Heinego Klopfera dziś już od godz. 14:00 będą królować skoki narciarskie, kiedy zawodnicy udadzą się na kwalifikacje. Na 16:30 zaplanowano natomiast pierwszą serię konkursową.

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?

Od pewnego czasu sponsorem reprezentacji Polski jest firma Superbet. Bukmacher ten mocno postawił na ulubioną zimową dyscyplinę Polaków, gdyż oprócz ciekawych zakładów na skoki od jakiegoś czasu proponuje również darmowe transmisje na żywo. Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić, jest posiadanie aktywnego konta gracza.

OGLĄDAJ TUTAJ

Inną z opcji jest także relacja na żywo w TV. Takową będzie można znaleźć na antenach stacji TVN, Eurosport 1 oraz Eurosport 2.

Wytrzymanie ciśnienia

Każdy, kto śledzi w ostatnim czasie poczynania naszych skoczków, ten wie, że liderem Biało-czerwonej kadry stał się Aleksander Zniszczoł. Cieszynian może pochwalić się najlepszym dorobkiem punktowym w całym sezonie i dodatkowo zapewnia kibicom całą masę emocji. Niestety czasem również tych negatywnych.

Olkowi zdarzyło się stosunkowo niedawno zameldować nawet na podium. Niestety miało to miejsce jedynie w pierwszej serii konkursowej. Oddanie dwóch równych skoków to dla 29-latka nadal spory problem, a winna temu jest prawdopodobnie dość słaba psychika.

Skoki narciarskie dzisiaj będą dobrą okazją dla Zniszczoła na zamknięcie ust wszystkim hejterom. Skocznia w Oberstdorfie raczej przypadła mu do gustu, tak więc o dobre próby powinno być stosunkowo łatwo. Wytrzymanie ciśnienia będzie więc celem numer jeden. Czy uda się go zrealizować? Czas pokaże.