Nowa koszulka reprezentacji Polski. Oto jak wygląda

Nowa koszulka reprezentacji Polski. Oto jak wygląda

Zaprezentowana została nowa koszulka reprezentacji Polski w piłce nożnej. Wiadomo już, od kiedy ten produkt będzie dostępny w sprzedaży.

Jest nowa koszulka reprezentacji Polski

Oficjalnie zaprezentowano nową koszulkę reprezentacji Polski w piłce nożnej. Została ona pokazana w mediach społecznościowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Magia narodowych symboli zamienia zwykłe chwile w niezapomniane doświadczenia. Mamy zaszczyt zaprezentować nową koszulkę reprezentacji Polski. Koszulka w sprzedaży dostępna będzie od 21.03.” – czytamy we wpisie Łączy nas piłka.

Koszulka trafi więc do obrotu w czwartek (21 marca). Właśnie tego dnia przewidziano spotkanie Polska – Estonia. Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Narodowym. Pierwszy gwizdek arbitra rozlegnie się natomiast o godzinie 20:45. Emocji zabraknąć nie powinno.

Pojedynek Polska – Estonia to starcie w ramach baraży o przepustkę na mistrzostwa Europy w Niemczech. Jeżeli Biało-Czerwoni wygrają ten mecz, to przybliżą się do wyjazdu na czempionat Starego Kontynentu. Ewentualnego rywala polskiej reprezentacji w finale baraży wyłoni starcie Walijczyków z Finami.

Kiedy odbędą się mistrzostwa Europy 2024? Tę imprezę przewidziano na okres od 14 czerwca do 14 lipca. Jeszcze niedawno wydawało się, że Polacy spokojnie awansują na wielki turniej. Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała te oczekiwania. W grupie wypadliśmy słabo i musimy bić się o awans w barażach.

Miejmy nadzieję, że podopieczni Michała Probierza staną na wysokości zadania i pojadą na ME 2024!